Kürt arkadaslarima bir soru?

Sizi dışlıyorlar mi?
Irkcilik yapıyorlar mi?
Veya buna benzer şeyler ile karşılaşıyor musunuz?

#anlascioglu

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Yarı kürdüm. Kürt kültürüyle büyümedim açıkçası asimile oldum sayılır. Ama bazen bir ortamda biri demezse digeri diyo, kürtler gibi , kürtler bile, bunlarla baslayan cümleler kuruyolar açıkçası

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kürdüm , ve bu vatanda asla ayrımcılık görmedim. Türk kardeşim nasıl zorluk çekiyorsa bende aynısını çekiyorum.
    Sırf kürdüm diye, kimse bana ayrımcılık yapmadı, kimsedende öyle bir şey hissetmedim.
    İnternette olan, hainlerin attığı "bize ayrımcılık yapıyorlar" gibi şeyler tamamiyle uydurma ve boş şeyler.
    Bunlar ortalığı kızıştırmak, kardeş kavgasına sokup ülkenin gelişme hızını etkilemek için uğraşılan şeyler.
    Sosyal medyada bazen görüyorum , bizler hakkında atılan şeyleri , ama sonuçta bunlar bize değil
    hain insanlara karşı atılan şeyler. He görmüyormuyum bazen sosyal medyada tüm kürtlere hakaret ediliyor. Ama bunuda yine biliyorumki , yaşanan kötü olaylar olduğu için, sinirle söylenmiş şeyler.
    Bu yüzden asla bu kirli oyunlara düşücek değilim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yapanın alnını karışlarım

0|0
    0|0
  • insan olanı , vatanını bayrağını, askerini seven kimseyi dışlamazlar kardeşim

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Evet bizi yıllarca dışladılar... . Yöremiz dışında kız bile vermediler! Sonra da "bunlar hep akraba evliliği yapıyor" dediler! Anamızın-babamızın konuştuğu dili konuşmaktan çekindik. Korktuk. Okula gitmek için günde 20 km yol yürüdük! Köyümüze kar yapıyordu 6 ay karlar altında yaşıyorduk. Devlet hiç yanımızda olmuyordu. Şimdi de AKP var değişen bir şey yok... Seçim zamanından seçim zamanına görünüp gidiyorlar! Değulet bize bahmir!

0|0
    0|0
Yükleniyor...