Toplumumuzun kanayan yarası/yaraları nedir?

Her geçen gün yeni bir aksiyon olan Ülkemizde sizce en fazla nelerden çekiyoruz veya neleri ülkemiz adına sorun olarak görüyorsunuz?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Ata erkil zihniyet-yobaz zihniyet-ozenti zihniyet-ezberci zihniyet kisaca bizim sorunumuz zihni... duzelmesi de zor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Terör tabiki yıllarca terör belasıyla boğuşuyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kadınların yok sayılması, ezilmesi, cinayetleri, ve toplumun kendini bir poh sanan adaletsiz yapısı. diğer sorunları yazmışlar ben de bunu eklemek istedim. kadınlar hem anne olarak hem eş olarak hem evlat olarak hayatınızdalar, onlara boks yastığı muamelesi yapmayın.

0|1
    0|0
  • Ben Türkiyede yaşamıyorum ama hergün Haberlerde duyuyorum. Hep bir Savaş, hep bir Kavga. Onca Şehit Haberi, onca kan davası. En sık duyulan şey, Terörle olan mücadele ve Babaların/Annelerin birbirini veya Çocuklarını kestikleri.

0|1
    0|0
  • Cehalet. Her şeyin temel noktası bu.

0|1
    0|0
  • ayrıstırmaya calısıyoruz..

0|1
    0|0
  • Kanayan yaramız ülkemizdeki nankör toplumdur anlıyan anladı

0|2
    0|0
  • Şehitlerimiz, tecavüz olayları, kadına şiddet

0|1
    0|0
  • seks

0|1
    1|0
  • Terör belası

0|2
    0|0
  • Nankörler

0|1
    0|0
  • Her geçen gün artan şehit sayısı eğitim sistemi çarpık kentleşme kuralsizlik adaletsizlik devletin başındakiler işsizlik sorun her şey sorun bence tek güzel bir şey olduğunu sanmıyorum

0|1
    0|0
  • K*rtler

0|0
    0|0
  • Terör

0|1
    0|0
  • Cahilik
    Egitimsizlik
    Ebevyenlerin yasam mucadelesinde verdiklerdi savasda cocuklarina kaliteli zaman harciyamadiklari
    Dinle kafayi bunamak
    Ataturkun inklaplarini bize vasiyet ettiklerine sahip cikmamak

0|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 4

• En onemli sorun bence egitim bunu cozdugumuz zaman bence bir cok seyin utesinden gelebiliriz insanlara iyi olmayi ahlakli olmayi ogretebilirsek eger ne teror olur ne kadina siddet nede cinayetler onemli olan insanlara karsi yaklasimlarimiz bunda bocaliyoruz insallah daha iyi zamanlar goruruz

0|1
    0|0
  • Kesinlikle sevgi ve empati...
    Kimse kimseyi sevmiyor ve kimse karsindakini kendisinin yerine koymuyor.

0|1
    0|0
  • Irkçılık ve saygı

eğitimi hiç saymıyorum bile

0|1
    0|0
  • Herşeyi kıçunda ki donu bile devletten bekleyen beyinsizler tek sorun... hem kürtler hem türkler hem dindarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...