Neden halkımız bu kadar cahil?

Hiç kimse mükemmel değil, ben de çok bilgili veya zeki değilim fakat ülkemize bakıyorum da biz de apayrı bir şey var. Cahillikten de öte. Niye böyle bu, değiştirmek için ne yapacağız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü deli gibi egomuz var kendimizi bir halt sanıyoruz. Bakın Türk ırkı her zaman güçlü bir millet olmuştur ama son 300 yılda malesef bu böyle değil , kendimizi yeterli görüyoruz çünkü , eksiklerimizi tam etmeye çalışmıyoruz ve herşeyin başı olan eğitim ülkemizde berbat şekilde malesef. Eğitim sistemi acilen değişmeli ve insanlar sınırlarından kurtulmalı , halkımız malesef çok sınırlandırılmış bir halk.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• heryerde var malesef bizim ülkemize özgü degil...

0|0
    0|0
    • Her yerde var da başka ülkelerle karşılaştırmayı hiç denedin mi

• kaçkere yurt dışına çıktın allah aşkınaa aclık işsizlik cahillik sanki birtek bize özgü yapmayın allah aşkınaaa...

• Bize özgü değil dedik ya.
      Yurt dışı seyahatlerini saymıyorum, üç farklı ülkede yaşadım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Değiştirmek için bir şey yapamayacağız, bir şeyler yapmaya çalışırsan daha fazla üzülmekten başka bir şey elde etmezsin

1|0
    0|0
  • eğiteceğiz

1|0
    0|0
  • Zor degisir

1|0
    0|0
  • İnsan dediğin kusurlu olur. Hataları, yanlışları ile var olur. Mükemmellik, insana ait değildir. Kusursuz veya mükemmel insan olmayın. Bu sizi ancak, ruhsal köle ve yaşam hizmetçisi yapar.

0|0
    0|0
    • Mükemmel olsunlar mı dedik

• Ya evet, kültürlüyüm ya da bazı insanların tersine kendi cehaletimin de farkındayım.

• Neye göre kime göre cahil?

0|0
    0|0
    • Bana göre

• Halkı cahil olarak görüp genelleme yapmadan nasıl anlatabileceğini bilmiyorsan ortada çok vahim bir durum var aslın da :S

Öncelikle senin bu soruyu sormaman lazım.

• Tamam :)

• https://www.youtube.com/watch?v=LKOmUp7rKSE düzelmez bence 7 den 70 e aynı :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...