Her yeri dövmeli biri camiye girerse neden bakarlar :/ ?

Her yeri dövmeli biri camiye girerse neden bakarlar :/ ?
abi bunlar yüzünden yazın bile uzun kol giyerek gidiyorum camiye, sanki camiye şeytan girmiş gibi bakışları var, arkadan da adamın teki ateist bu ateist dediğini duydum ya ateisle dövmenin ne alakası var?
Sinirim boldu yine napim?

Güncellemeler:
Dünya üç beş bilgisizin elinde;
Onlarca her bilgi kendilerinde.
Üzülme; eşek eşeği beğenir:
Hayır var sana kötü demelerinde.
Sen sofusun, hep dinden dem vurursun; Bana da sapık, dinsiz der durursun. Peki, ben ne görünüyorsam oyum: Ya sen? Ne görünüyorsan o musun?
ömer hayyamla bitirelim olayı :/

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• dövme günah mı değil mi emin değilim her türlüsünü diyen var. ancak günah işlemeyen mi var su anda? eger günahsa bile ne yapalım bir günah işledik diye namaz kılmayalım mı sevap işlemeyelim mi camiye gidip ibadet etmeyelim mi? e benim de başım açık diye namaz kıldığıma inanmıyolardı. insanlar böyle işte tek müslüman kendilerini sanıyolar. demiyolar ki bak ne güzel namaz kılıyolar diye. çünkü kötü bakan kötü görür. iyisi de kötüsü de allahla senin aranda istedikleri gibi baksınlar bosversene. sana bilmeden öğrenmeden ateist demeleri bile onların günahı. imanla paranın kimde oldugu belli olmaz takma.

1|1
    0|0
    • Ömer hayyamın bir sözü vardı şöyle.
      İçin temiz olmadıktan sonra. Hacı hoca olmuşsun, kaç para! Hırka, tespih, post, seccade güzel; Ama Tanrı kanar mı bunlara?

• oww yok artık ya :/
      Allah bildiği gibi yapsın bunları ne diyeceğimi bilemedim şerefsiz. umarım yeni nesil hocaları ilahiyatçıları bunlar gibi bağnaz ve yobaz olmaz.

• kulları kandırmak kolay da allahı kandıramıyolar işte. bizler en azından müslümanlığı etiket gibi kullanmıyoruz neysek oyuz. sen de takılma bakışlara allahın evine kimin girip kimin çıkacagına karar vermek kimsenin haddi değil.

Kızlar Ne Diyor 17

• onların oyle demesıyle oyle olmassın ıbadetını yap, Allah kabul etsın. onları duyma. yargılamak kula degıl Allaha mahsustur. kafir olmayan bırıne kafir denırse, o sey soyleyene doner. için rahat olsun. kendını yaktı zaten. dını ıyı bılse ıdı bunu konusmazdı. cahil çok memlekette..

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle susuyorum konuöşsamda anlamayacak boş adam :/

• teşekkür ederim süpersin.

• rica ederım kardesım

• arkadaslarla bir kere ödev için camiye gitmiştik radyo tv okuyordum ve yaslı amca bizi sanki cami kendisininmiş gbi bizi kovmuştu. arkadasımda dövmeler vardı tipimiz de biraz değişikti tabi.. ama insanlar ne olursa olsunn hoşgörülü davranmalı. Allahın evinden kimsenin kimseyi kovmaya ya da rahatsz edici şekilde davranmaya hakkı yok.. ne olursa olsun.

0|1
    0|0
    • bende sinema tv mezunuyum mimar sinanlıyım başarılar, kesinlikle haklısın ama bu tabuyu yıkmak çok zor belki zamanla.

• yıkamazsın hiçbir şekilde.. boşver

• Çünkü öyle bir insanın gusül abdesti kabul olmuyor öyle birisinin de camide bulunması ilginç

0|1
    0|1
  • Sen hiç moralini bozma. Oradaki kişilerin zamanında dövme alışkanlığı olmadığı için garip geliyor olabilir.

0|1
    0|0
  • Helal olsun dilinden allah dşmez ama bigün camiye gelmeyenler var bu çocuk dövmeli dövmeli gelio diye bakmşlardr , önyargıları kırıyosun tebrik ederim :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim kendimi övmüyorum ben işe yaramaz adamın tekiyim sadece bakışlardan rahaysız oluyorum bilirsin sende de olur bir topluma girdiğin zaman gözlerinde sende olması sıkar yani :)

• amaaan hiç umursamıyorum ben onlara bakıyorum tip tip :D :D

• en güzeli bakana sende bak :D

• bakarlarsa baksınlar

0|1
    0|0
  • Farklılık olabilir mi illa kötü düşünme bence ;)

0|1
    0|0
  • Benim dövmem abdest geciriyor deyiverin müminlere.

0|1
    0|0
  • Boşver insanlarımız malesef başkalarını yargılamayı çok seviyor.

0|1
    0|0
  • alakası yok tabıkı ya dınde sekıle takılmamamk lazım
    Allah kabul etsın

0|1
    0|0
  • Dinimizde dövme yaptırmak günah olduğu için olabilir ön yargıları. İnsanın kendi bedenine zarar verecek şeyler yapmasını hoş bulmuyor dinimiz.

0|0
    0|0
    • yani camiyede giremem öyle mi.

• Zeliha'ya kalsa evet :)

• girersin ama sende biraz onları anlamaya çalış, günah bildikleri birşeyi yapmışsın vücuduna, evet islam hoşgörü dini ama sende biraz kapalım birşey giyersen sende rahat edersin. Büyüklük sende kalsın.

• yobaz dedikleri kitle işte onlar farklı birini görünce hemen yaftayı yapıştırırlar.

1|1
    0|0
  • :D :D Takma kafana ya

0|1
    0|0
  • İslam hoşgörü dinidir de onlara. Yerseler.

0|0
    0|0
  • dövme abdest geçirmediğinden bakarlar

0|0
    0|0
  • s. ktir et

0|0
    0|0
  • Athena gökhan da senin gibi 5 vakit namazını kılar kulla allah arasına kimse giremez takma.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Dovme yapana Allah lanet etmektedir. Zira allah yasakladigi bir durum. AMA Yapmis oldugunuz hatadan tovbe edip istigfar ettiyseniz beis yoktur lakin sunu unutmayin sizin yapmis oldugunuz hatayida gostere gostere gitmeniz sizin ilerde bunun hakkinda bilgi sahibi olmayanlara teminat gibi gelebilir ve ayni hatayi isleyebilir bundan dolayi birde milletin cogu sizi tanimadigu icin yargida kolalik yapmis olmalaridir. En son zaten hata etriginiz dovmelerde figur varsa bununlada namazi acik kilmak iyi degildir ve bunu ortmek daha iyidir umarim simdiki teknolji gelisgi ve bunlardan kurtulursunuz :) saygilar selamlar

0|1
    0|0
  • Dövme kalıcı ise abdest geçiyor.
    Geçici ise, abdest geçmiyor.

Hani ben bakmam elbette girebilir. :)

0|1
    0|0
  • hocam ne takıyon ya o adam camiden çıkınca yoldan geçen kadınlara laf atıyor yani öyle insanlar için kendini bozma :)

0|1
    0|0
  • aynı durum bendede var istanbulun hangi semtinde camiye gidersen git sana aşağılık bir şaytanmıışsın gibi bakıyolar ama kahvede amm gööt muhabbet yapmasını biliyolar yoldan bir kız geçince laf atmasını biliyolar sadece bize gelince müslüman kesiliyolar zaten öyle insanlar müslümansa ben müslümanlığı kabul etmiyorum..

1|0
    0|0
  • toplumumuz böyle maalesef

0|1
    0|0
  • Hayır dövme ile uzun kolun ne alakası var?

0|0
    0|0
  • Sen dini imani kotulemenin derdindesin bahane arıyorsun

0|0
    0|0
  • Ya şimdi dövme vurana abdest tutmaz diye bir şey var ortada ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem ama insanlara ömyargılı yaklaşmak kılık kıyafetine göre yargılamak yanlış... Ne geliyorsa başımıza önyargılardan

0|0
    0|0
  • reis dövme günah ama abdeste engel değil kimseyi takma

0|1
    0|0
    • haklısın kesinlikle

• arkadaşım heryeri dövmeli hocadan çok bilgisi var boşver herkesin günahı var namaz kılmana engel değil

Yükleniyor...