Neden sirf ben saf yerine koyuluyorum?

Ben uni 1. snf okuyorum herkes gibi davraniyorum yani sunu biliyorumki eger cimriysen ve bencilsen dislanirsin baskalarina yardim edersende sevilirsin yani tabi kimisi kullanilmak diye dusunebilir ama bence oyle degil bizim sinifta herkes birbirine yardim ediyo ders anlatma olsun borc olsun ben kimseye daha borc vermedim bisey ismarlamadim onlar ismarladi ama ben yapsam aynisini saf oluyorum yani oyle diyolar sinifta herkes boyleyken neden sadece ben saf oluyorum? Farkli olsanda bu farkli gozuyle bakiyolar. Bide ben insanlara kolay inanan biri degilim kimsenin samimiyetine guvenmiyorum ama herkese bana davrandigi gibi davraniyorum nerde hata yapiyorum ki?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bence sıkıntı onlarda olabilir.

0|0
    0|0
    • Ne gibi?

• Dogru ya genelde bana cok takiyosan derler galiba tek takan benin :(

• çok takmamak için cok düşünme bence : ) hem herkes hayatına devam ediyor sende dene devam etmeyi : ) hiç bir şey düşünmemeyi: ) böyle hayat daha güzel gelecektir sana : ) belki de istediğin her şey yolunda gidecek :) . Neyse yatıyorum ben hadi iyi geceler. : )

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlarin ne düşündüğünü umursama illa ki bir sey söyleyecekler. Sen içine ne siniyorsa onu yap. Birisine o gun içinden cay mi almak gecti? al. O birisi buna değmese bile sen ona değersin. İçine sinmeden yaparsan saflik olur bu. Benim düsüncem bu yönde

0|0
    0|0
    • Aynen icimden gelmeyen seyler oldu ve onlar yapsada ben yapmadim bazi seyleri. Simdi soyle oldu aslinda olay.
      Yanimdaki cocuga konu hakkinda yardim ediyodum hocada o arada sirayla soru soruyodu bende bir an dalmisim diger cocukta dedi iste once kendininkini yap sonra baskasininkini cok safsin biraz uyanik ol flan diye bende dedim kendiminkini biliyorum zaten kahve konusundada saf oldugumu soyledi ama biz iddaya girmistik iki cocukla iddayi kaybettim ve ben aliyorum

• hayir bence cocuk laf atmak icin demis seni mi izliyor o kadar insan icinde ona ne yani yardim etmek istemissindir olmustur😃

• Hmm tamam banada garip gelir yani herkesin yaptigi biseyde benim oyle nitelendirilmem...

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana helal olsun, çok doğru yoldasin baj cidden diyorum sakin kendini bozma ve kimseyede güvenme, sana farklı davranmalarınin sebebi ise seni kullanamamalaridir anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • Guvenmiyorum zaten bak herkesin sinifta olayini ben biliyorum kim kimi sevmiyo kim ne dusunuyo kendiminkinide biliyorum ama konusuyorum sosyal bir insanim sence kullanamasalar niye safsin desinler? Kullanildigimi dusunse uyarmaz bence ama anlamadim bende niye oyle dedi

• Şimdi tam olarak seni tanımadığım için fazla bir yorumda yapamıyorum ama dedigim gibi daima saf ayagina yatıp uyanik ol

• Ya simdi soyle. Baska bir erkekle ilgilenince ders vs anlaminda diger cocuk boyle yapiyo ya da baska bir meselede uckaatci ol diyo flan

• Safsındır

0|0
    0|0
  • sen niye millete göre şekilleniyosun şartlanıyosun milleti boşver sen içinden nasıl geliyosa öyle yaşa

0|0
    0|0
    • Yani saf olmama ihtimalim var?

• ya niye saf diyim sana nsaf diyenin beyninin dıbına koyayım

• Tamam.

• ınsanları bırak baskalarının ısıne ne kadar yarıyorsan okadarıyla ılgılenırler

0|0
    0|0
    • Dogru ama bana diyen acaba baskasina da diyomudur cunku ben normal duzeyde yardim ediyorum bunu abartip kendini feda eden insanlarda var kimse onlara bisey demiyo anlamadimki

• ınsanlar konuşur siz duymayın

• kendini rahat hissettiğin gibi davran kimseyi takma gerek yok :) kafana göre

0|0
    0|0
    • Yok sadece sebebini sordum sence nedir sebebi lutfen yardim et sebebini bulunca takmicam zaten onemli olan o..

• Yani kesin bilemezsin ama ne gelir aklina ihtimal

• takıntıların var

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• Sevgilimden onu uzmeden nasil ayrilirim omu?

• bence sen çok takıntılısın takılcak bir şey değil bu sanane de git mal mı bunlar

0|0
    0|0
    • Yani o saf dedi diye oyle olmam gerekmiyo dmi. Yok takmadim sadece bir soruydu

• tabikide gerekmiyor bu arada bana bir mesaj dan yazar mısın

• Bu iyilikleri yaparken hayır diyebilirsen sana saf demeyeceklerdir.

0|0
    0|0
    • Sirf insanlara yardim ediyosun diye saf mi oluyosun? Saf demek herkese inanan guvenen herkesi kendi gibi sanan demek degil mi?

• mesela senin benim sorumda cevaplarsan yardım edeceğim demen gibi mi? hiç saf değilsin bence.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen onları bosver içinden geleni yap

0|0
    0|0
    • Yani sebebi ne olabilir sirf bana demelerinin?

• Kizmi erkekmi derdi? Neler yapardin mesela? Birde onemli olan onlarinda sana iyilik yapip yapmamasi

• Kiz da derdi erkekte:) ama ta lise yıllarinda olurdu bu:) sanki herseyi onlara soracakmisim gibi ezilir buzulurdum onlar öyle soylediklerinde bana iyilik yapmislardir illaki hani sonucta her gun yuz yuze bakiyosun illaki birbirimize hayrimiz dokunmustur

• kulağını kapat. 🙉

0|0
    0|0
Yükleniyor...