Unutmak istiyorum yaşadıklarımı allah affeder mi?

Sevgilimle özel şeyler yaşadım anlık nefsime uyarak bana çok ters şeyler istemiyorum kesinlikle unutmak istiyorum etkisinden kurtulamıyorum yardım edin lütfen tövbe ettiğim zaman allah beni affeder mi

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Nefs = özbenlik , kendin , iraden ve Senin yaratılışındır nefs seni kötüye yönlendiren düşünce değildir :)

0|0
    0|0
    • Eğer öyle olsaydı şuanda pişman olmaz üzülmezdim

• Neyse seninle tartışılmaz hatanı kabul etmeyen birisin ve herşeyin suçlusu olarak başkalarını ya da başka şeyleri görüyorsun sende hiç hata yok sütten çıkmış ak kaşık :D Aklı selim biri bunları söylüyor komik.

Erkekler Ne Diyor 5

• Eder.
    Ben de son 3 ayda dindar bir insana hiç yakışmayacak şeyler yaptım.
    Ama mezara girene kadar ümit var kardeşim...

0|0
    0|0
    • Belki de bu yanlışım beni uyandırdı kendime getirdi artık kesinlikle bu hataya düşmem bunun in nefsime hakim olmak için ne gerekirse yapıcam

• :) daha çok iğrençlikler var çok şükür o kadarına bulaşmayacak kadar sızladı içim de toparlandım allah yardımcımız olsun teşekkür ederim ilgine

• Rica ederim kardeşim benim...

• Orasını biz bilemeyiz ama sonuç olrak tevbe etmemiz gerektiği kesin hangi tevbeyi kabul eder bileyiz sadece bildiğimiz gerçketen yürekten edilen tevbe ve duayı kabul eder

0|0
    0|0
  • Tovbe et varsa affeder

0|0
    0|0
  • Etmez

0|0
    0|0
  • Ayrildiniz galina, iyi de ihtiyac bunlar neden geriyorsun kendini

0|0
    0|0
    • Hayır ayrılmadık hani buraya yazınca insanlar çok kötü şeyler söylüyorlar bizim ikimizinde aile yapısı aynı böyle şeyler yaşanmaz oda çok üzüldü ama farkında olmadan şaşırttık kendimizi bir anda bu olay beni çok üzüyor kapanma kararım hep vardı ama artık uygulamama günler kaldı tövbe edip namazlarımı kılmak istiyorum umarım allah affeder bir dahada düşmem bu yanlışa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...