Adalet neden hiçbir yerde kalmadı? İnsanların vicdanında bile kalmadı artık.. Nereye gidiyoruz?

Adalet kavramını iyice yitirdik.. Bu durumu nasıl düzelteceğiz.. Fikirleriniz neler?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ölen yakını veya akrabası olmadığı için üzülmeyen insanlar gördüm. İşin kötüsü sevinenler de gördüm. Daha neler neler göreceğiz dur bakalım. Kötü olan da düzelmeyecek olmasını bilmek.

0|1
    0|0
    • Çok haklısın..

• Maalesef ki.

• Maalesef.. Özçocuklarına tecvüz edenler, üvey çocuklarına işkence yapanlar, kardeşin kardeşi daolandırması ve öldürmesi daha neler neler.. Bu dünyada yaşamak artık midemi bulandırıyor..

En İyi Erkek Görüşü

• adaleti parayla satanlar oldugu sürece adliyelerde savcılıklarda karakollarda dahada bulamayız :)

0|1
    0|0
    • Kurumlarda zaten hiç kalmadı da, insan-toplum ilişkilerinde de kalmadı.. İşin kötüsü insanların vicdanında bile kalmadı..

• önce ülkenin yönetenlerine bakmak gerek dünyada örnek çokk nasıl yönetiliyorsak öyle yaşarız

• sadece bizim ülkeden bahsetmiyorum bütün dünyadan bahsediyorum.. Bizim ülkemize gelince ülkeyi yönetenlerin adalet konusunda büyük yanlışları var doğrudur ama insanların vicdanına adaleti koyamazlar..

Kızlar Ne Diyor 2

• kıyamet tek çözümümüz

0|1
    0|0
    • Canım, bence Hz. İsa dünyamıza tekrar inince adalet gelir her yere kıyametten önce.. Ben böyle düşünüyorum.. Ama olmazsa dediğin gibi kıyamet ancak çare olur..

• Düzeleceğini sanmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ahirzaman...

0|1
    0|0
  • Adalet soyut bir şey zaten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...