Çocuk esirgeme kurumu ile ilgili bilgiler sormak istiyorum?

Merhaba arkadaslar oncelikle cocuklari cok seviyorum kucuk bir anı anlatip soruma gecicegim durumu olmayan 12, 13 yaslarinda bir kardesimin komsularimizin durumu olmadigi icin bize sık sık gelirler ve devamli dogum gunulerinde anneme oyuncak bebeklerinin olmasini cok istediklerini yalniz babalarinin almadiklarini soylemis gecen hafta kizlardan birinin dogumgunu vardi gizliden dogum gunu suprizi yaptim ayiptir soylemesi oyuncak bebek aldim fazla uzatmayayim hefiyeleri verdigimde kizlarin suratinda sevincten aglama durumuna geldiler yuzletindeki o mutluluk sevincten aglamasi cok guzel bir sey bu tur seyler anlatilmaz cok iyi biliyorum anlatmamin sebebi 12 13 yasinda bir kiz vocugunun veya erkek cocugun bir hediye alma ile bu kadar sevinebiliyorsa neden cocuk esirgeme kurumundaki cocuklari sevindirmiyoruz diye dusundum sag solda cafelerde nargile icicegimize alkol alicagimiza bos bos her hafta her ay ayni seyler yapicagima neden ayda 1 de olsa oradaki cocuklari sevindirmiyorumki diye sormaya basladim kendi kendime.
Size sormak istedigim suanlik 5 kisi toplayabildim cocuk esirgeme kurumuna gidebilmek icin yalniz cevremdeki durumu iyi olan herkes cocuklarinin giymedigi kiyafetleri toplayip bagis yapsam olurmu diye aklimda sorular kazindi
Cocuk esirgeme kurumuna gitmek icin neler yapmam gerekiyor ne gibi bagislar yapmam gerekiyor o cocuklari sevindirmekn icin ne gerekiyor lutfen bu uzun yaziyi okursunuz ve soruma bir care bulursunuz diye umuyorum cevaplarinizi bekliyorum Simdiden Tesekkur Ediyorum cevap verenlere

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bildiğim kadarıyla ikinci el kıyafet (hatta oyuncak) almıyorlar. Mikroptan dolayı. Ama sevindirmek istiyorsan haftada 1 onlara gidip kitap okuyabilirsin, inan ki onlar için en iyisi bu oluyor.

0|1
    0|0
    • Cok Tesekkur ederim

• Rica ederim, zamanın varsa düzenli gitmek en iyisi. Bir kere gidip bırakmak onlar açısından daha fazla travmatik olur, dikkat edersen sevinirim :)

• Kesinlikle bir kere gidip birakicaksam hic gitmesem daha iyi elimden geldigince haftada 1 ayda 1 veya 2 defa gitmeye calisacagim :)

• çok , yi düşünce yetkililerle görüüş hemen

0|1
    0|0
    • Tesekkur ederim

• Tog topluluğuna üye de olabilirsin bir sürü topluma yararlı şeyler yapılıyor ☺

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...