Arkadaslar dugun kız tarafında mı olur erkek tarafında mı?

benım bır arkadasım evlenıyor kız tarafı avrupa yakasında erkek de anadolu kız tarafı bulda yanı avrpa yakasında olması gerektıgını soyluyor sız ne dusunuyosunuz

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• İki tarafta da yapsınlar en iyisi

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hangisi arkadaşınsa onun tarafında olursun yani benim bidiğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Simdi soyle anadolu yakasinda trafik O kadar Yok. dugun avrupa yakasinda olsun anadolu yakasina da yakin Olsun hence. normalde erkek tarafidir tabiiki Ama. anadoluda olsa kiz tarafi 2-3 saat trafik cekecek demek. Avrupa yakasi olmali

0|0
    0|0
    • ortasına razılar ama benım bıldıgım erkek dugunu yaptıgı ıcın nerede yaparsa oraya gelınır

• Yani O kadar masraf yap et bir de nerde olduguna karar versinler. Haksizlik bu kadarida. Biraz dusunceli olmak lazim. Orta bir yer bulunur ya. tabiki gidip onlarin kapilarina yakin yapmayin

• bende ole dusunuyorum bıse kılde ortası olck evımızın dıbınde olsun demıyolar sadece ıkı kıta arasında bıyerde ama bana sacma gelıyor nedense

• Erkek tarafında olur

0|0
    0|0
  • Düğün her zaman erkek evinde olur saçma sapan şeyler yapmayın

0|0
    0|0
    • dıyoruz ama anlatamıyoruz neymıs kız tarafı okadar yol mu gıtcek ortası olsunlar dıyolar

• Kız tarafında haklı şimdi kimse uzak yola gitmez bir düğün ıcın yani o yuzden sizde orta yolu bulun kızın istediği yerde kına gecesi duzenleyın kız tarafı takılarını taksın kına gcesı kıza sizde düğün yaparsınız erkek tarafı 😃

• Erkek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...