2000de ne oldu?

Abi naptılar da 2000li nesil böyle gibimsonik bişi oldu çıktı. Elalemin veledi atom parçalar bizimkisi minecraftta çamurdan ev yapıp lolde feedliyor. Camış gibi anırıyolar, kültür desen 0 mkk bir insan merak eder benden önce bu dünya ne bokk yemiş napmış mkk der o bile yokk zütün çıkardığı nesilde. Abi kuzenimden biliyorum elinde tablet aval aval burak oyunda izliyor gibik mal. Ergen 2000liler daha da beter. Vaktin %90ını fitness salonunda geçirip gibecek delik arıyor gavatlar, dünya bilgisi desen 0 bakunin kim desen mal mal bakar suratına boru sesle anırır anca. Abi resmen dede gibi hissediyorum kendimi dejenere huurlar yüzünden. Hep beyaz yakalı nonoşların eseri bunlar hep.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Allah tan 2000 li kardeşimde yok :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 97 doğumlu biri olarak şunu diyim ben çocukken sokaklarda oynadım sabahın 6 sında kalkar çizgi film izler kahvaltı ederdim biz aşk sevgiyi 15-16 yaşlarında öğrendik utangıçtık zekiydik bizden öncekilere saygılıydık 90 lar ruhunun son halkasıydık =D şimdi 99-02 bu 4 yıl için de doğan çocuklar tam bir * biti yani gram beyin yok tamam * salakları hiç bir kültür değer yok tamamen ona atarlanıyım şunu gibeyim bunu gibeyim sürekli küfür eden saygısız bir nesil saçma sapan şeyler peşinde koşan bir nesil ve bundan ilersi 2004-2005 doğumlular daha da aptal yani cidden insan acıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• İnci sözlükten kopyalayıp olduğu gibi buraya yapıştırmışsın...

0|2
    0|0
    • Git bak böyle bir soru var mı orda mkk yazarım orda

• Ben sen yazmadım demedim. İnci sözlükten kopyalamışsın dedim Sansürlemelerin alayı inci sözlük

• Alıştım oraya napam mkk ks gibik gibik düzeltiyo otu boku zaten

• Ben 97liyim 2001liler daha fena kızlar çok olgun erkekler benle atmı boyda boyum 178 yani baya geliştirdiler işi

0|0
    0|0
  • 1999 yılından sonra hayatın tadı kacmıştır bunu anlayalım artık sokak oyunları kalmadı sokaklar bomboş internet etkinleşti insanlar robotlaştı artık

0|0
    0|0
  • 94 lüyüm 21 yaşımı yeni doldurdum kendimi bende morruk hissediyorum bunların arasında bizde oyun oynardıkta bu kadar değil sabah akşam oyundan konuşuyor bunlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...