Sevgilinizin, eşinizin etki altında bırakıldığını düşünüyor musunuz?

Yahu eşim -bi arkadaşım var- hiç sevmez görüşmeme de karışmaz ve neden "sen onu dinlemezsin biliyorum ama bilinçaltı farklı işliyor etki altında kalacağın fikirler çerçevesindeki sohbetleriniz beni rahatsız ediyor dedi.. Şimdi ben bu adama ne desem boş hakllılık payı var falan değil benim olayım abi dışardaki sosyal yaşantıyı zart zurt eve taşımayan insanlarız (insanlardık) ne ara bu boyuta geldik de bu tarz konuşmalar yapar olduk diyesim geliyor. İçi dışı boş bir mevzu tartışsam harcadığım vakte yazık.. Siz ne düşünüyorsunuz benzeri olaylar yaşadınız mı?

Not:Çok süper bir soru sormuşsun! mesajını beklemedeyim :D

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle anlatımın çok karışık olmuş anlamak için birkaç kez okumam gerekti :)
    Eşin öyle bir cümle kurmuşsa, bence savunmaya geçmekten evvel nedenini düşün. Eğer hala yanlış olduğunu düşünürsen cevap aramalısın. Çünkü erkekler, bir şey görmeden, duymadan böyle işkillenmez genelde. Akıl edemez o olaya takmayı yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yani muhakak ki cevredeki kişilerin sözleri pek etkili olmasa bile
    bir köşeye acaba yanı diye sindigini düşünüyorum
    bunu düşünerekten.. sanıyorum ki böyle bir düşünce insanın kafasında beliriyor olabilir
    etkilenirmi insan
    evet azda olsa etkilenir.
    ama bunu ne zaman gün yüzüne çıkaracagı muhim

0|0
    0|0
  • Yoo kendisi olmadığı için hiç böyle sorunlar yaşamıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet sana katılıyorum. Hayır benzer olay yaşamadım. ( Not : Bu soruda anlatmak istediğin şeyi aslında anladım ama anlamamış numarası yapıyorum :D )

0|0
    0|0
  • Yok kafa rahat

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...