Bu tecavüz haberleri neden bana inandırıcı gelmiyor?

Bakıyorsun kız bana tecavüz etti diyor. Erkekde kendi isteğiyle diyor. Ve yinede hapse giriyor. Ama sonra kız birşekilde tecavüz olmadıgını itiraf ediyor. Peki bu erkeğin suçu ne? Neden iftira atan kadın hapse girmiyor. Nasıl olsa erkeğin adı çıkmış değilmi. Oh ne güzel canım sıkıldı bana tecavüz etti de. Bu büyük haksızlık kadınlara bu kadar koz verilmemeli. En azından yalan atan kadına yıllarca hapis verilmeli ki böyle şeytanlara ders olsun?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede ufacık bir kıza onlarca erkek tecavüz ediyor da kızın psikolojisi etkilenmemiş diye ceza almıyorlarsa , tecavüz edilmemiş kız da bana tecavüz edildi diye şikayetçi olabiliyorsa adaletin eksikliğindendir.

1|1
    0|0
    • gercekten yapanlara amenna ama. Sırf kıllık olsun dıye yapan kadınlarda cok..

• 12 yaşındaki kıza tecavüz ettiklerinde 24 tane pisliğin verdiği savunmayı haklı bulan hakimin o kafaya gelmek için ne içtiğini merak ediyorum
      Neymiş "12 yaşındaki kızında isteği varmış kimse tecavüz etmemiş"

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bence de haklısın bir o erkeğin itibari zedeleniyor hiç unutmam bir bizim arkadaşın başına bir olay gelmişti kızdan ayrılınca kızda intikam almak için tecavüz eti demiş neyse çocuk hemen polisler tarafından alınıyor ve savcı karşısına çıkıp tutuklanıyor mihebetle yargılanıyor tabi daha sonra çocuk vhatsapındaki kızın videolarını mesajlarını gösteriyor mahsum olduğu ortaya çıkıyor kız da 7 yıl ceza alıyor iftira ve devletin yanıltmakdan tabi ceza gün geçtikce düşüyor 2 yıl yatıp çıkıyor ama akıl olmak lazım en azından vhatsapa çıplak bir fotografını ve ya seks konuşmalarıını kaydetmek lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İftira suçundan kadına da belli yaptırımlar uygulanır. Hiçbir şekilde bayan olduğu için cezası yoktur diye bir şey yok.

0|1
    0|1
  • Emin ol, o kadar cezai indirim uygulanıyor ki, senin dediğin gibi iftira atan 10 kişi yüzünden, gerçekten ırzına saldırı yapılan binlerce kadının faili de hakkından az ceza alıyor.

Lütfen, tecavüzü doğal göstermeye çalışmayın. Kadınların da isteği vardır imajı çizmeye de çalışmayın.

0|0
    0|1
    • tecavüz suçlamalarının yarısı iftira hanım efendi ben çevremde çok karşılaştım böyle durumlarla kaç tane arkadaşıma iftira atılmaya çalıştı kaç tane bayan bunu elin de koz olarak kulanıyor bilemesin

• Çünkü hakkımda yalan suçlama yapıldı deyip dava açmıyor gerı.

1|0
    0|0
  • Iyi de mahkemeyi kandirmaktan ve maneviyata zarar vermekten kiz hukuken suclu sonucta erkek gerekli olan yargi yollarina basvurursa cezasini ceker kiz. Hakkini savunmak istemiyorsa o da ona kalmis.

0|0
    0|0
  • Trollsün galiba

0|0
    0|0
  • ya tabii kendi istegiyle dicek sonucta iceri girmek istemiyor

1|0
    0|1
    • Sonra tecavüz olmadıgı anlasılıyor. Adam yattıgıyla kalıyor ona ne diceksin çok bilmiş

• aa sensin be o, tabi sende adamsin hanginizin umrunda ki orda o kizin yaşadigi..

• iyi o zaman sen bir ömür bedavadan içerde yat sonra bizde dielim ki sen ne anlarsın o erkeğin yaşadığını nasıl ama?

Erkekler Ne Diyor 13

• etrafımda öyle bir kadın görmedim sen önce bir çevreni düzelt sonra gel buraya soru sor

2|0
    0|1
    • yaf yalakalık yapmada aç haber oku az. Kaçtane böyle olay oldu. Etrafında olması onemlı değil. Benımde etrafımda yok. Yarın oburgun basına gelırse gorursun çevreyi.

• 19 Yasında bir cocukla neyi tartısıyorm ben.

• En başta insan gibi yaşamayı öğrenmek lazım. Evlenene kadar onlarca kişiyle yatıp kalkanlar, sonra çıkıpta kendi kız kardeşleri ya da ablaları söz konusu olunca ahlak bekçisi kesiliyorlar. Sen nesin diye sorarlar adama. Sonra da adalet arayalım. Önce hepimiz kendimize çeki düzen verelim. Düşünerek hareket edelim. Eğer insansak düşünerek hareket etmemiz lazım.

0|0
    0|0
  • Bencede Sevgilin oluyor kız birlikte oluyorsunuz sonra anlaşamayıp ayriliyorsun kız gidiyor bana tecavüz etti diye sikayette bulunuyor oğlan savunsada doğruyu soylesede kimse inanmıyor oğlan hapis yatıyor kız da oh canıma kimse beni terk edemez diye başka erkek buluyor olan bizim gariban oğlana oluyot nerde bu adalet !

0|1
    0|0
  • çünkü sen yaşamadığın için

0|0
    0|0
  • İşin daha acı tarafı da gerçekten tecavüz etmişse 2 yıl yatıp çıkması olması.

2|0
    0|1
  • Valla çok haklısın arkadaşıma iftira atıldı suçsuz olduğu ortaya çıktı ama çok zor günler geçirdi

0|0
    0|0
  • aslında bu tarz olaylarda yalan söylemiş olan kıza yüklü bir tazminat ödetilmesi ve hapis verilmesi lazım...

0|1
    0|0
    • elinde avcundan ne kadar mal mülk varsa gidiyor zaten devlet el koyuyor mahkeme ceza kesiyor birde kefalet ödetirriyorlar mesala 10 yıl yatacaksa karşı tarafa 250 bintl civarın da para veriyorsa yakınlarının mal durumuna göre değişir tabi bu para o zaman kefaleti ödeyip serbest kalıyor

• Tahrik suçu olursa degişiyor kadın tahrik ettiginde

0|1
    0|0
  • burası türkiye erkek herzaman suçlu avrupada kadın bile hapse giriyor adalet arama çok fazla

0|0
    0|0
  • Yalan atana hapis verilsin ama her ne sebeple olursa olsun tecavuz edene de 50 yil hapis verilsin sonra da idam edilsin. Hem hayati zehir olsun hem de olum acisini iliklerine kadar yasasin. Direkt idam kurtulus olur cunku hucrede curumeden olmemeli. İftira atan kadini asla savunmam. Birini boyle bir seyle suclayip ceza cekmesine neden olan da en az 10 yil yatmali.

0|0
    0|0
  • Erkek dava açarsa girebilir okadarda değil iftirada suçtur

0|1
    0|0
  • Hocam ya ne olacağıdı? Kadının canı istediği vakit gider bir erkeğe dayar kendini işini görür.

0|1
    2|0
    • aynen oyle hocammm.. kim mazlum belli değil.

• adaletin eksikliği

0|1
    1|0
    • neyi tamki bu ülkenin adaleti tam olsun

Yükleniyor...