Kızların erkeklere karşı sayğısızlığı, her erkeğe karşı genellemeleri , bencillikleri sizide bezdirmedimi?

Bir bence başlıkları görüyorum bir sorular görüyorum , sinirimden çatlıyorum yeminle :

"Erkekler de sever mi" , "Erkeklerin içinde merhamet duygusu oluyor mu?" , "Erkekler seviyormuş gibi görünürler , sakın inanmayın" , "Erkekler neden öküz" ve ya "- odun", "Erkekler kadınları niye anlamazlar" gibi bir sürü saçma sapan sorularla karşılaşıyorum.

Güncellemeler:
Nasıl hoşunuza gitmiştir bu genelleme şimdi

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkes yaşadığından genellemelere başvuruyor. Bunu çok göremeyiz veya yok sayamayız. Sen de şu an kadınlar için çok büyük bir genelleme yaptın mesela bu soruyla.

0|0
    0|0
    • Kasten Genelleme yaptığımı zaten güncellemede açıkladım , sırf inat olsun nasıl hissettirdiğini anlayasınız diye

• Hiç dokunmadı açıkçası.

• git

Erkekler Ne Diyor 2

• Dünyayı görmeden, dünyayı bildim diyen insan çok. Onu yapanlar kendi cehaletlerini burada doğruymuş gibi anlatmayı seviyorlar.

Herkesin yaşam şartı, çevresi ve eğitimi aynı değil biraz bundan da kaynaklanıyor, çok da kızmamak lazım.

0|1
    0|0
  • Evet, sadece kadınlar genelleme yapıyor. Erkekler hiç yapmıyor. La erkekler kadınlar hakkında her saniye cinsiyetçi genellemelerde bulunuyor.

0|0
    0|0
    • ya bırak Allahını seversen , gö*üm nasıl başım nasıl diye ben mi soru soruyorum , sonra neden erkekler abaza

Yükleniyor...