Hiç evlenmicek olanlar yaş ilerleyip yerini alınca ne yapmayı düşünüyorlar, bunun hastalığı var, elden ayaktan düşmesi?

evet hiç evlenmemeyi düşünüyorsanız birde şu soruyu cevaplayın.. ylnız yaşıyorsunuz ve aniden rahatsızlandınız.. felç indi hiç bir yere gidemiyorsunuz falan filan..öylece yatakta kaldınız telefonda uzakta napıcaksınız? daha doğrusu yaşlanınca olası problemlere karşı ne yapmayı düşünüyorsunuz? size destek olabilecek karınızın dışında insan varmı?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet zaten "eş" olur da kötü bir şey olursa ilgilencek biri olsunun tanımı zaten.

0|0
    0|0
    • hay ağzını öpim :) çok doğru konuştunda çağımız erkek ve kadınları evlenmeyi hayli geciktirip hatta bazısı hiç evlenmeyecek kadar ileri vardırıyorlar durumu.. bunlar gençken taşı sıksalar suyunu çıkaracak erkek ve bayanlar.. gençken herşey iyi hoş da yaşlılıklarında muhtaçlıklarında nasıl yapacaklar onu merak ediyorum.. bunlar evde tek başlarına ölecek günlerce bulan olmicak onu diyorum.. sencede öyle değilmi..

• Tariz yapmıştım kardeş.

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmeyi düşünmüyorum tabi zengin kız çıkmazsa :)

0|0
    0|0
    • zenci erkekte makbuldür diye duydumdu.. kadında değişmez.. usb girişi aynıdır gene sen scardtan haber ver :)

• zengin kız dedim o kadar

• ahh pardon.. doğru zengin.. evet zengin biri çıkarsa ablası kardeşi var mı onuda öğren evlenmeden önce..

Kızlar Ne Diyor 2

• Elden ayaktan düşünce iyi bir huzur evine giderim.

0|0
    0|0
  • Sadece o değil ki etrafına bakıcaktım herkes aile olmuş bayramda seyranda sen yapayalnızsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Huzurevi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...