Erkekler neden çıplak fotolarını profil yapıyo?

Tamam kasın varda ne gerek var bunlara. egonumu tatmin ediyon. ben kas yapacağım ama resim atmayacağim. bu arada nasıl dolmuşsam detay kısa demedi😂😂

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Naparsın kardesim buda yeni bir akım sürcıplaklık:):) kaslı vucütlar vsvs. düsük bel pantolon gibi bu akımıda gecicez rahat ol biz neler atlattık 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• öyle yaparak slk kızları aşık ettiğini sanıyo :)

0|0
    0|0
  • saçmaaa

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• o kası yapmak için o kadar uğraşıyoz , kendi başarımı görmek için koyarım kardeşim , yoksa onun ne dediği bunun ne dediği umrumda değil

foto koyup manita düşürmediğim sürece sıkıntı yok , öyle olsa faceme de koymazdım

0|1
    0|0
  • qhardaşım şahinin olsa üstünü örter misin? Örtmezsin çünkü şahin ya kaç para altı üstü? ya aslında o paranın üzerine biraz daha konulup adam akıllı bir motor alıcan hem az yakıyor hem de kaliteli olur

1|0
    0|0
  • genel düşünce şu dostum ben sana açıklayayım :D ; Ferrarin olsa sen üstünü örter misin? gittiğim spor salonunda en sık sarf edilen söz bu. adamlar 0 derece sıcaklıkta bady ile geziyorlar :D

0|0
    0|1
  • Egoyla alakası yok. Zamanında bende koyardim ama sacma sapan mesajlar geliyor. Kaldırdım.

0|0
    0|0
  • Bizim olsa, biz de yapardık. Eğri oturup, doğru konuşalım :D

0|0
    0|0
  • Klasik olcakta ferrarin olsa ustunu orter misin derler 😎

0|0
    0|0
  • Manda tarzı..

0|0
    0|0
  • Efendim kardeş? Benden bahsetmişsin...

0|0
    0|0
  • aklı sıra vücutlarını gösterip ergenleri ve yası geçmiş bu sitedeki sapık kızları etkiliyorlar erkeklerin sucu yok kanka ne kaşşarlar var burada

0|0
    0|0
  • Kafa yanmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...