Hayal aleminde yaşamıyoruz klişelerinden sıkılanlar burada mı?

Etrafımda gözlemlediğim kadarıyla hayal kurmayan bir sürü insan var. Kimisi hayal aleminde yaşamadığımızı söylüyor. Gerçek hayatta hayal diye birşey yoktur. Başkaları hayalini gerçekleştirmiş olabilir ama sen yapamazsın. Neden? O başaran da önceden başkasıydı. Okuduğum kitaplardan tanıdığım sefalet içinde yaşarken şimdi çok önemli yerlere gelmiş insanlar var. Peki nasıl oldu bu. Durun ben sizin yerinize cevaplayayım. Hayal ettiler ! EVET, HAYAL ETTİLER.

Hayallerinizi paylaşın benimle. Garanti veriyorum mutluluk bunda..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ve olacagına inanarak cesaretle yaptılar tabiki sonunda oldu da asla vazgecmemek gerek hayallerimizden zaten tek güvendigim onlar

1|0
    0|0
    • Vazgeçmeden başarısızlığa uğradıkça daha hırslı daha inançlı bir şekilde gerçekleştirmeliyiz hayallerimizi

Erkekler Ne Diyor 7

• Dünyaya hükmetmek.

0|0
    0|0
    • Şu an bir voooovluk durum var

• Hayır hayalimi bunu gerçekleştirdikten sonra ki dönem için kuruyorum. Bunu gerçekleştirmek tek amacım.

• Başarısızlıklar diliyorum

• Hayal etmeden hiç bir şeyi başaramazsın. Hayal kurmak önemli. Benim de var güzel hayallerim. :)

0|0
    0|0
  • 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak yerine dua ediyorum.

0|0
    0|0
  • HAYAL ETMEK YAŞAMAKTIR.

0|0
    0|0
  • 2016 veya 2017 Best Model of Turkey yarışmasına katılmak.

0|0
    0|0
  • Hayal etmiyorum artık, HAYALLERİM yıkıldığı için akışına bıraktım yolu takip ediyorum...

0|0
    0|0
    • Hayallerin yıkıldıysa biraz dinlen ve yerine yenisini ve daha sağlam olanını inşa et. Pes etmek yok. Hayat bizi illaki zorlayacak

• İnanmak için bunları göz önünde bulundur

• tamam :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunun çoğu örneğiyle karşılaştım. Ayağı yere basmayan hayallerim olduğunu söyleyenler oldu ama zaten hayal dediğimiz şey de budur uçmayı hayal etmek de bir hayaldir gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin önemli olan hayallerin verdiği umut ve mutluluk.

0|0
    0|0
    • Tabiki orası öyle ama ben yaşama tutunmamızı sağlayan hayallerden bahsediyorum. Eninde sonunda yapabileceğimiz hayaller

• Hepsinin gerçekleşeceğine inanırsan en büyük hayal kırıklığını yaşarsın. Hayal kurarken gerçekleşememe ya da gerçekleştirememe olasılığını da düşünmelisin ki hayal aleminde yaşamış olma. Hayallerindrn vazgeç demiyorum onları gerçekleştirmek için kendini üzmekten vazgeç sadece

• Gerçekleşmesi mümkün haller kuruyorum. Bunlar uçmak görünmez olmak gibi hayaller değil. Yeterince çaba gösterilirse mümkün olabilecek hayaller. Işte herkes aynı görüşte değil. Herkesin bakış açısı farklı ne diyelim

• Hayalim yok olmasını isterdim..

0|0
    0|0
    • Vardır hayalin üstünde düşünmemişsindir. İstersen yardımcı olabirim sana

• Bence düşünmelisin yoksa amaçsız kalırsın ve sürekli bir depresyon halinde olursun

• Haklısın teşekkürler

Yükleniyor...