Gerçek dost nasıl anlaşılır?

Bugün doğumgünüm ama en yakın arkadaşlarımdan biri kutlamayı unuttu çünkü 12 den sonra mutlaka kutlardı acayip taktım bunu şu an kafama gerçek dost bunu yapabilir mi alınmakta haksız mıyım sizce?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaş gerçek dost, seni asla satmayacak dost, tektir. Bir tanedir.

Allah'dan başka gerçek dost bulamazsınız.

Onun dışındaki herkes, annen, baban da dahil, insana ihanet eder. Mesela küçük kardeşin vardır, o küçük diye esas senle ilgilenmesi gerekirken onla ilgilenir. Kötü niyetle yapmaz ama sonuçda o bile seni başkası için satabilir...

Tüm arkadaşların, sevdiklerin, senin için canını bile vereceğine inandığın arkadaşların... Gün gelir, kendi menfaatleri için seni dehler. Kimisi ucuz bir ücret karşılığında yapar bunu, kimisi yüksek. İstisnası yok. Ve hatta sen de satarsın!

O yüzden... Gerçek dostu kafandaki gözlerle aramaya kalkma. Bulamazsın...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dostunun canını yak o zaman gerçek yüzünü gösterecetir

0|0
    0|0
    • Kıyamam ben

• Ya saçmalama dost sadece Bim de ki süt markası yakinda görürsün kazıklari
      Belli ki senin sırtında musait bicaklanmak icin

• 10 yıllık arkaşım çok şükür bıçaklanmadım bu zamana kadar bundan sonrada öyle bir şey olmaz inşallah Allah
      Göstermesin

Erkekler Ne Diyor 9

• Haksızzsın dogum gübü olayı cok sacma bişi bunun için nie alınasın ki, gercek dost kötü gününde yanındamı die bakacaksın

0|0
    0|0
    • Allah için en kötü günlerimde hep yanımdaydı şu an hayatına biri girdi hep onunla meşgul oyuzden unuttu bence

• Bugün gel benle ilgilen desem koşa koşa gelir ama kardeş gibi olduğumuz için zaten alındım birazda tek bu değil neden ikinci plana atılıyosun alışkın olmadığım için ama alışıcam artık sanırım bu durumlara

• İkinci plana atılmıyorsun ayrı kulvarlardasınız sonucta senin bu istedigin bencillige kacıo, alınacak bişi yok unutma hayatına giren kişile daha ciddi düsünduklerınde dosttanda öte biri olcak yanında,

• kolunu ısır

0|0
    1|0
  • boşver iyi ki doğdun , hepi pör tey ti yu :D

0|0
    0|0
  • En kötü gününü yaşarken seninle olan insan dosttur.

0|0
    0|0
  • Haksızsın unutmuş olabilir kardeşim dostluk öyle ölçülmez

0|0
    0|0
  • Az kaşartan tost , çok kaşardan Dost olmazmışş :)

0|0
    0|1
  • Sabah kutlar , dert etme.

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali, birşey falan olmuştur.

0|0
    0|0
  • Vakti gelince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uyuyakalmistir?
    kac yasindasin bes mi? gercek dost bunu yapar mi diye sordugun seye bak sanki sevgilini almis elinden. sakin ol

0|0
    0|0
    • Bu aralar kendimi biraz yalnız hissediyorum normaldede hiç yapmazdı belkide oyuzden bu kadar taktım

• anlaşılmıyor vadesi dolan gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...