merhaba arkadaşlar benim psikolojim çok bozuk Allah'a şikayet olmasın da bende takıntılar var mükemmelliyetçiyim düşünce takıntılarım var ygs girecem çalışcam çalışcam diyorum çalışamıyorum gün boyu oyalanıyorum hiç bir şey yapmadan çok uyuşuğum canım sıkılınca mutfağa koşuyorum gece geç vakit bile kendi kendime sürekli gülüyorum bazen kendi kendime konuşuyorum sizce bana ne oluyor lütfen kötü yorumlar yapmayın delirdin falan diye o kadar değil çok şükür...

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence ygs oss lgs, kpss, iss vs vs bunlar bizim genclik yillarimizi olduruyor, kafana fazla takma, seni ygs esir almis, hicbirsey yapmana izin vermiyor, hayatinin onun elinde bicimlenecegini sana soyluyor, ondan sonra da bunalimin, stresin bini bin para, gagret et olmuyorsa da hayatin sonu dsgil, keyfini kacirma, zaten bu hayati kisa yasiyacaz, dsgmez uzulmeye

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim ygsye hazirlanirkenki halime cok benziyosun.

0|0
    0|0
    • Sen ne yaptın peki bana ne önerirsin canım

• Bisey yapmadim universiteye baslayinca guzellesti hersey:) tabi simdi yine ina benzer bir ruh halindeyim ama kendi kendimi telkin edebiliyorum daha olgunum:) burcun ikizler mi?

Erkekler Ne Diyor 8

• Psikologa timelisin

0|0
    0|0
  • Sevgiliyap yalnizlik ucurmus seni

0|0
    0|0
  • sosyal fobiye gidebilir mukemmelliyetciligin sonu

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin. toplumun çoğu öyle durumda

0|0
    0|0
  • hayırlısı olur inş.

0|0
    0|0
    • Dua et kardeşim dua

• Kardeşm sana tek tavsiyem okumak istiyorsan oku. ben okumak istemiyordum. şimdi makina mühendisliği okuyorum. her günüme her geceme lanet ediyorum. Hayatta sadece yapmak istediğini yap. ve mutlu ol.

• geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • bu devirde herkesin aynı kardeşim... Yaşın kaç bu arada?

0|0
    0|0
  • Sosyalleşmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Herkese zaman zaman boyle seyler olabilir. psikolaga gitme demem. ihtiyacin oldugunu dusunuyosan git iyi gelebilir.. ama hersey sende bitiyo bence sen ygs stresine girmissin. ne kadar korkarsan o kadar kotu gecer. rahat ol ki guzel gecsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...