Evlenince illa erkegin evine mi taşınılıyor?

Nişanlımın evi benim iş yerime çok uzak. Ama benim evim hem onun iş yerine yakin hemde benimkine ayrica merkezi bir yerde. Evim diyorumda kirada oturuyoruz ikimizde :) ama biraz geleneksellik midir nedir bunu sorun yapıyor ve sen buraya taşın diyor. Düzenimi bozmak istemiyorum bütün arkadaşlarim burada hayatim resmen burada ben bu sorunu nasıl çözebilirim?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• adama taşın

0|0
    0|0
    • Niye

• ben ne dedim sen anladınmı ayıp olmasın diye 45 dakikalık mesafedeki berbere gidiyorum diyorum hala sırf arakdaş işi değil alışkanlık vefa borcu vs

• Afedersin :) yok öyle bir sey yapacagini sanmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• kirada oturuyorsanız anlaşıp o gelsin senin evine
    bu genelde hani kızlar ailesiyle yaşar veya yanında arkadaşı falan vardır ama bu durumda onunda iş yerine senin evin mi uzak olacak ortada buluşun o zaman

0|0
    0|0
    • Kim bu yasta ailesiyle yasarki izmirde yasiyorsan tarif edeyim

• Yaşınızı bilmiyorum ki bakmadım :)
      ayrıca öyle demeyin bazıları ailesinden ayrılamıyor gerçekten büyüsede bırakmıyor veya aile kuralcı oluyor kızıyla gidiyorlar. Tarif etmeyin buraya yazmayında kısaca öyle bir şart yok nişanlınızla anlaşın ya sizin evinize gelsin ya da ikiniz içinde ortada kalan yerden ev tutarsınız :))

• :( tesekkur ederim sagol

Erkekler Ne Diyor 14

• Ileride elenirsem kesinlikle evimi esimin isyerine yakin tutarim. Sonucta erkek ne kadar yardim etse de ev islerinde yuk daha cok kadinda oluyor isten
    gec cikar arada eve ugramak ister yol cekmesin hepsinin ustune..

Ha bir de bana is demeye daha az yuzu olur :)

0|0
    0|0
  • Erkek gururu işte, Karının hiç bir şeyine ihtiyacım yok tribi.
    Ben senin yerinde olsam, oturduğun evi kocana kiralardım.
    Buna hayır diyecek erkek tanımıyorum.:)
    Erkekler iraz saftır bu konularda.

0|0
    0|0
  • Neden öyle saçma düşünüyo ki :D sen kadınsın ikna edersin :)

0|0
    0|0
  • Eger sen kocan olacak kisiye guveniyorsan her konuda. Konus sizin evde oturun hem daha iti olur senin icinde.
    Ama sunu unutma daha sonradan kocan sana artislik yapar durimlar bozulursa bilemem. Bu yuzdende en iyisi evlilikte ayri evde oturmak zaten ikinizde calisyosunuz rahtca gecinirsiniz.

0|0
    0|0
  • adamn hazır evi varmıs ıste nıye sorun cıkarıyorsun ki illa kira mı vermek istiyorsunuz uzaksa da idare ediver

0|0
    0|0
    • Hayir ikimizde kirada oturuyoruz. Benimde evimvar beni ezme

• bazı kızlar şehir değiştiriyor sevdiği adamla yaşamak için ailesini geride bırakıyor

• senin benim yok uzlaşma var.
    diretme varsa ego savaşları devreye gider sonu felaket olur

0|0
    0|0
  • geçen yaz yalnız yaşayan komşumuz kız var evlendi kocası. geldi ona yerleşti:)

0|0
    0|0
  • Terket gitsin

0|0
    0|0
  • Yazı tura atın 3 el kim kazanırsa

0|0
    0|0
  • Senin evine yakin bu ev tutun boylece sorun cozulur

0|0
    0|0
  • ikna et :D

0|0
    0|0
  • Bence tasinilabilir kiraymis zaten ev. Gurur yapacak ne varmis ki bunda

0|0
    0|0
  • ne saçma bir düşünce ve soru demekki kültür farkı var evlenemden ev tutulur sanırım sizin oralarda günü birlik ilişkiler var :D

0|0
    0|0
  • Yeni eve çıkın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok ne alakası var?

0|0
    0|0
  • senniye ona uyacakmışsın o gelsin

0|0
    0|0
    • Aynen ayrica benim mantikli bir sebebim var

• ahha yani :D açıkcası merkezi yerden ortalama insanın yaşadığı yere öldürseler gitmem

• Devir degisti ev alinir yeni evliler oarya tasinir eskidedi onlar ama hala oylwleri var

0|0
    0|0
  • Ortayolu bulun

0|0
    0|0
  • Oyle bir kural mi vardi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...