Sevgilinizin Karşı Cinsten Arkadaşlarınıza Tutumu Nasıl?

detay belli. sevgilinizin karşı cinsinizden samimi olduğunuz arkadaşlarınıza karşı tutumu nedir?

• Takmıyor bile
    25% (1)15% (2)18% (3)Oy Ver
  • Offf kıskançlığı beni öldürecek
    25% (1)23% (3)24% (4)Oy Ver
  • azıcık kıskanıyor ama olur canım o kadarcıkta :)
    0% (0)23% (3)18% (3)Oy Ver
  • diğer. . . belirtiniz :)
    50% (2)39% (5)40% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sevgilisi olmayanlar Diğeri seçip görüşünü paylaşabilir :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yok öyle biri. Ama ben nerde ne yapacagımı bıldıgım ıcın sıkıntı yok...

1|0
    0|0
    • tebrikler :)

• aynen öyle :) kızların kıskançlığını çok büyütüyorlar bence ya da hemcinslerim dozu ayarlayamıyor galiba. gereksiz kıskançlıklar bana göre değil ya. bir kişi biriyle arkadaşsa bu onu arkadaş olarak gördüğü içindir ve aynı zamanda seninle birlikte ve sana gözlerinin içine bakıp içtenlikle seni seviyorum diyorsa seni sevdiği içindir. bunu bilip ona göre davranmak gerekir

• Tabikide. Kıskanmayan kisi sevgisi azdır kesinlikle. Sen bugun kız arkadaşının bir erkekle konuşmasını istemiyorsan sende kızlarla konuşmayacaksın. Eğer arkadasın varsa sevgilini düşünerek hareket etmen lazım. Benim yakın arkadaşım biri vardı bayan. İlk konustugumuz zaman sevgilisi yoktu hep konusuyorduk onla. Sonra ogrendim ki sevgilisi olacak ben artık mesafemi korudum ona karşı. Artık haftada bir ve sonra ayda bir. Arkadasım neden böyle hayırsız oldun dedi. Bende ona dedim ki senin sevgilinin yerinde ben olabilirdim onu düşünerek hareket ediyorum. Biz güzeniyoruz dediler. Ama bana ne kadar güvenselerde ben o mesafemi korumam lazım bende olsam ne kadar güvensem içimde hep bir kurt olur. Niye öyle olsun ki?

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...