Bir mhpli olarak soruyorum mhp neden kadınlardan yeterince oy alamıyor akp ve chpdekiler playboymu?

Evet neden mhp yıllardır erkek partisi olma durumundan kurtulamadı aynı evde erkek mhoye oy verirken kız kardeşi chpye oy veriyo ya da akpye böyle olunca toplumun yarısını oluşturan kadınlardan oy alamıyoruz aslında İstanbul il başkanımızda mehmet aslan (aktör) hadi kızlar ya da kadınlar diyelim kapımız açık size:)?

Güncellemeler:
Dfff
Turana kadar

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• MHPnin başındaki insandan dolayı oylarımız iyice düştü. Akpyi sevmem ama adamlar çalışıyor nerdeyse kuleler inşa edecekler, bizimki daha püskevitte kalmış hiç bir siyasi ideası yok adamın. Sırf bozkurt işareti yapıp el öptürüyor. Asabımı bozdu iyice. Gitse de Meral Akşener falan geçse başına MPHnin.

0|0
    0|0
    • Bizi rezil etti ben 22 yaşında adamım aeçim gecesi ağladım çok zoruma gitti hdpden az oy almamız inşallah meral akşeber gelir meral akşner bahçeliden daha erkektir ama 2019 kadae bekliycez o biraz can sıkıcı bakalım adaylar meral hanıma desttek verse daha iyi çünkü bahçeliyi indircek tek kişi meral akşnerdir diğerlerinin gücü yetmez

• hele Cumhuriyet Bayramında Anıtkabire gtmedi ya 2 kez nefret ettim

• Kız gibi triplere girdi bir ara ama bilmiyoki mhpdekiler onu artık sevmiyo bazı yağcıları var daha doğrusu köpekleri onlar yağdanlık elinde bahćeliyi parlatıyolar adana il başkanlığı genel seçimlerde çalışmadığı kadar bahçeliye yağdanlık tutmak için çalıştı artık gitsin yeter bunadı iyice!

En İyi Erkek Görüşü

• bir CHPli olarak cevap veriyorum, MHP aslında sağlam parti Kürt vatandaşlardan bile oy alabilecek kapasitede, gel gör ki başında 19 senedir bir takoz var MHPye oy vereceğiz verdiğimiz oy AKPye yarıyor ne gerek var dolaylı yollara direk AKPye oy veririz, yolsuzluk iddialarını seçimden önce muhalefetteki üç parti dile getirdi, seçimden sonra HDP destekliyor diye CHPnin meclis başkanını desteklemediler sonuç AKPye yaradı

0|0
    0|0
    • Aynen ne yaptığını bilmiyo saçma bir muhalefet anlayışı var bencede baykala destek verilmeliydi zaten adama meclia başkanlığı çok yakıştı gittiler rizeli hemşerisini seçti adam oh ne güzel damadı bakan hemşehrisi meclis başkanı türkiye kimlerin elinde yazık!

Kızlar Ne Diyor 2

• çünkü davutoğlu ve kılıçdaroğlu bahçeli'den daha yakışıklı tamam mı. d

0|0
    0|0
    • Haha ciddimisin ama ben hepsinden daha yakışıklıyım yeterli olurmu senin için:) davutoğlu 23 Nisan cumgurbaşkanı kılıçdaroğluda gandi kemal ahah:)

• ben müslüman bir Türk milliyetçisiyim partiyle siyasetle işim yok :D

• Yani bizdensin kısacası sizler bizim için çok değerlisiniz bunu hiç bir zaman unutmayın.

• Aaa mehmet aslan aday olmuş ne de yakışıklı hemen oyumu ona vermeliyim diye mi düşünüyor sence kadın seçmenler? Kadınlar MHP'de kendilerini temsil eden bir hemcinslerini görseler belki sempati duyarlardı ona yoğunlaşsın önce Mhp

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• MHP erkekten oy aldıda kadını kaldı :D

0|1
    0|0
  • Mhp'nin başındaki Devlet Bahçeli istifa etmezse bir dahaki seçimde baraj altında bile kalabilir. O adam mahvetti partiyi. Saçma sapan konuşuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...