Hayat mahkemesini kurup, geçmişi yargılar mısınız?

Hayat mahkemesini kurup, geçmişi yargılasanız, müebbet cezayı hangi yaşanmışlığınıza verirdiniz?
Kalemi kırabilir miydiniz?

#SinirliBiber
Hayat mahkemesini kurup, geçmişi yargılar mısınız?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendime değil baskasina vericem müebbeti 😐😐😐😐

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Herkesi kendim gibi sandığım ve sürekli arkadaş kazığı yediğim günlere verirdim galiba. Evet kırardım..

0|2
    0|0
  • zamanında kalemi kırdığım sonuçların mahkemesini hala yaparım. bazen o düşünceler yüzünden uyuyamadığım sonra aynı kalemi tekrar kırıp kendime kızıp uyuduğum çok oldu.

0|1
    0|0
  • Lise yillarima verirdim (hala lisedeyim) 😏😏

0|2
    0|0
  • bir çok şey yaşadım ama kesinlikle müebbeti falcıya gitmeye verirdim. lanet karı psikolojimi bozdu.

0|1
    0|0
  • Oturup gecmisime bakınca anladım ki ben ne mukemmel bir insanmisim be :))

0|1
    0|0
  • Herkese beraat verdim.. müebbet verip kalbime gömersem ağirlik yapar kalbimde... Hayat bu yükü kaldiramayacak kadar kisa.….

0|1
    0|0
  • maleseff

0|1
    0|0
  • Cokkkk

0|1
    0|0
  • Yapmam yasadim bitti geriye bakip vakit kaybetmkten yana degilim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her şey serbestse olur tabi :D

0|2
    0|0
  • hayat adil olsaydı :) hakime ihtiyac duyulmazdı :d ben yargılamıyorum :)

0|1
    0|0
  • kendi kalemimi kendim kıramam fakat hayatımdam yanış olnaları seçip onları bir daha yapmamaya uğraşabilirim

keza Allah her şeyi görür ve bilir o kalemimi kırmadan benim kendimi düzeltmem gerek

0|1
    0|0
  • Eski sevgililerimden birinden hiç haketmediği şekilde ayrılmıştım, gençlik işte

0|1
    0|0
  • Genellikle pesimistliğin hüküm sürdüğü o ruh halinde "geçmişte de aynı b. ktun" dedirtir yaşantılar.

0|1
    0|0
  • Her gece oda arkadasımla 1.30 saat yargılıyoruz. 31. bölümdeyiz. Şhakespeare' i yargılıyoruz.

0|1
    0|0
  • aptallığıma

0|1
    0|0
Yükleniyor...