Bir süredir böyleyim neden bilmiyorum?

Ben yaklaşık 1 yıldır içten guldugumu bile hatırlamıyorum zor bir dönemden geçiyorum arkadaşlarımla baglarimi kopardim1.5 yıllık erkek arkadaşımla ayrildim. Bunlar olduğundan beri durduk yerde hep ağlıyorum aşırı duygusal biriyim yaralı bir hayvan gorsem dilenen bir çocuk ya da ne biliyim ağlayan birini gorsem hıçkıra hıçkıra ağlıyorum haber izlemekten nefret ederim bu yuzden. Duygusalligim ve çok düşünmem yüzünden hayatım zindana döndü surekli sevdiklerimin özellikle annemin olecegini düşünüyorum surekli o ölürse ne yaparım diye düşünüyorum çünkü ondan başka kimsem yok hayatta. Surekli ölümü düşünüyorum kendi olumum sıkmıyor beni sevdiklerimin ölümü ya da beni terk etmesi korkusu var yenemiyorum. En ufak olayda titremeye başlıyorum usume geliyo yalnızlık hissi. Hep kendimi birilerine atmaya çalışıyorum birini bulup onunla vakit gecirirsem belki düzelir diye ama kimseyi bulamıyorum tek başıma yürümeyi çok severdim şimdi moralimi bozuyor herkes benden nefret ediyormuş çok kötü biriymisim gibi hissediyorum hep kötü yonlerim aklıma geliyor yaptığım utanç verici şeyler çok çirkin oldugumu düşünüyorum hep saçımı giyiyorum bu yuzden hep kestiriyorum makyaj yapmak istemiyorum ama yapıyorum kendimi pis hissediyorum paspal salaş giyinirim hep bu bile rahatsız ediyor beni artık eskiden güzel bir kiz oldugumu düşünürdüm bunu da hep duyardım sevdiklerimden şimdi beni unuttuklarını düşünüyorum benim özgüvenini kırıyor kimsenin gözüne bakamıyorum biriyle konuşurken inanır misiniz bilmiyorum ama soru sorulduğunda cevap veremiyorum bazen adimi bile söyleyemiyorum bişey soruluyor aklıma gelmiyor evden çıkmak istemiyorum ogrenciyim ve okulu hep çok sevmisimdir ama okuldan nefret ediyorum her fırsatta okuldan eve dönüyorum derslerim çok kötü toparlayamiyorum ailemin durumumu anlayacagini düşünmüyorum tabi cevreminde bu yuzden doktora gitmeyecgim gitmiyorum ama Ne yapmalıyım hep dua ediyorum allaha ama Ne içimden korku gidiyor ne rahatliyorum hep diken ustundeyim

Güncellemeler:
Saçımı giyiyorum olmus, boyuyorum yazacaktim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bekaretmi gitti noldu seni bu kadar üzen ne?

0|0
    0|0
    • Hayır böyle bişey olmadi zor şeyler yaşadım atlatamiyorum

• bende sana benzer durum içindeyim askerden geldim şu an işssizim arkaşım dertleşecek biri yok tek başına olmak kötü bir şey

En İyi Kız Görüşü

• tanrım.. dur bir sakin guzelim ya :) herşey senin kafanda belli ki. bu burdan bile anlaşılıyor. melankolik bir hatunsun şphe yok ki. ustelik bildiğin depresifliğin dibine vurmuşsun. bu kadar olumsuz fikirle hislerler iyi yaşıyorsun valla:))) ilgini çeken hiçbişey yok dimi etrafında? bir yer hoşuna gidiyor, oraya gidiyorsun o bulundugun yerde hayat bitiyor. sen oradan ayrıldıgın orada hayat yeniden başlıyor dimi? sanki herşeyi kurutup ölduruyormuşsun gibi hissediyorsun.. canım benim senin yardım alman gerek öncelikle. yanlış anlama bu yollardan hepimiz geçtik. hepimizin guçsuz oldugumuz dönemleri var. işte sen de tam o anı yaşıyorsun. psikologa gitmen sana cok iyi gelecek. verilen ilacı kullanman hele seni şeker gibi yapacaktır zamanla. sen gucunu toparlayana kadar geçici bir sureç bu. ustelik kendine bak, kendine değer ver, her zaman bakımlı ve guzel ol. bu sana cok iyi gelecektir. yeni arkadaşlar edin. inan cok zor değil. etraf insan dolu :)

0|0
    0|0
    • Düzelmeye çalışıyorum ama olmuyor arkadas edinemiyorum diyorum ya insanlar benden nefret ediyor gibi hisse kapılıyorum olmasam da olurmuş gibi.. Kendi söylemek istediklerimi yutuyorum insanlar benden nefret etmesin diye kendime diyorum bazen eski ben olsam ağzının payını verirdim diyorum ama ağzından tamam cümlesi çıkıyor yoruldum artık kötü şeylerden tartışmalardan sevgisizliklerden tek istediğim hayatım artık yoluna gitsin belli bir kac tane insan olsun ailem olsun ama birini toparliyim derken diğeri yıkılıyor bıktım

• o halde toparlamaya uğraşma bişeyleri. bırak dağınık kalsın bir sure. sana dediklerimi yap. bunlar depresiflik belirtileri. sen sen oldugun için insanlar senden neden nefret etsin ya? ben öyle bişey oldugunu sanmıyorum. kafanda kurmuşsun bunları. o yuzden öyle sanıyorsun.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence bir roman yazsana süper olur. Kahramanı da sen olursun bu yaşadıklarını falan anlatırsın. Unutma hikayenin sonunu sen belirleyeceksin kalem senin elinde ;)

0|0
    0|0
  • fazla birşey yazmadan kısaca bende aynı durumdayım kendimi motor a verdim tek mutlu olduğum şey o kimseyi hayatıma sokamadım 10 yıldır

0|0
    0|0
  • Peki bunu çözmeyi istiyor musun?

0|0
    0|0
  • psikoloji mezunuyum yardımcı olurum mesaj at.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Piskolojin bozulmus depresyondasin. Bence namaza basla

0|0
    0|0
  • Bence sen psikolojik destek almalısın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...