Seri katil olmak ister misiniz?

Seri katil olmak ister misiniz? Evet bu çılgınca ama ben olmak isterdim. İsterdim çünkü bana yapılanların acısını ödetmek isterdim ya da aynısını onlara yapardım . Of yine psikoloji sıfır bende.

0|0
77

En İyi Kız Görüşü

• Bencil olmanın alemi yok. Seri katil olacaksam pedofilileri hedef alırdım.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok isterdim ama hedeflerim var. Olmasaydı büyük ihtimal olurdum zaten :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende cok isterim bazilarini iskenceler yaparak oldurerek bazilarininda etlerinden yemek istiyorum insan etinin tadini merak ediyorum

0|2
    0|0
  • evet kendime havalı bir isim de koyardım hiihuuuu korkun benden :D

0|1
    0|0
  • sana neler yapıldı ki bu kadar kin bağladın? tecavüze mi uğradın , küçükken kemerle falan mı dövüldün , üstünde sigara mı söndürdüler? anlat bakim dinliyorum

0|1
    0|0
    • hayat bazen herkeesin yüzüne gülmez kimileri güler kimileri gülmez kimileri iyi yaşar kimileri yaşamak istesede yaşayamaz önemli olan benim önümde bir sürü sorunların olması ...

• çünkü yüzsüzler :)

• yani öyle

• Canım benim seri katiller genelde suçu olmayan ve olayla alakası olmayan insanları hedef alır hayır istemezdim bence sende istemezdin..

0|0
    0|0
  • Yasatmak varken neden oldurmek 😊

0|0
    0|0
    • beni her gün öldürdükleri için olabilir mi?

• 😄😄

• Isterdim :D o çocukla ayrılırsam sonum öyle olacak zaten biliyorum :D

0|1
    0|0
    • Söyle bir dusundumde gercekten isterdim bazı insanların bana yaptıklarını aklım almıyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben zaten seri katilim.

0|1
    0|0
  • arkadan vurmayı sevmem yiğit gibi bilek bileğe teke tek hallederim işimi ;)

1|1
    0|0
  • İsterdim.

0|1
    0|0
  • ne içtin sen? :)

0|1
    0|0
  • İsterdim deme.. Olabilirsin niye olmayasın sanki imkansız

0|1
    0|0
  • Ne gerek var?

0|0
    0|0
    • neden gerek olmasın ?

• Nefret edersen kin tutarsın kin tutarsan öfkeyle kalkarsın öfkeyle kaltığın kişiyi öldürürsün seni bir anlık öfkeyle 20 sene kazığa oturlar fazla filimmi izliyorsun anlamadım ama Nefre öfke iyiyle sonuçlanmaz kendini toparla kendini seri katil olurum felan duygusuna kapılma kafanı toparla devir 2016 seni kazığa oturturlar haberin bile olmaz.

• bu umrumdamı sanıyorsun çektiğim acıları bilmediğin için böyle konuşuyorsun böyle birşey yaptıktan sonra beni kazığa turmadan önce zaten intahar ederim

Yükleniyor...