Ülkemizdeki Arapçılık Ne Zaman Biter Sizce?

Ülkemizde son yıllarda fark ettiyseniz bir arap asimilasyonu var zaten diğer türk devletleride araplaştığımız için bizden soğumaya başladılar bizimkilerde ümmetçilik fikri altında orta asya türklerini dışladı müslüman olayım derken arap olup çıktılar. Bu saçmalık ne zaman bitecek sizce?

Güncellemeler:
@bulems - Senin gibi müslüman olayım derken araplaşan bedevilerdenmi korkacam? hahaha güldürme beni emevi dölü :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Korkarım son seçimden sonra bu durum düzelmeyecek.

1|0
    0|0
    • Kendi dinlerinden olmayana saygısı olmayan herkese kendi şeylerini dayatmaya çalışan ve işin kötüsü hurafelerle dolu bir dinciler çıktı başımıza bunlar yüzünden her geçen gün ülkemizi arap sanıyorlar

• Avrupa'nın gözünde Türk'ler, çarşaflı ve cübbeli teröristlerdir, kimse bunu inkar edemez.

• Sadece avrupamı diğer türklerde bizi öyle sanıyor :D

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum ama bitsin istiyorum gercekten

1|0
    0|0
    • Kendiliğinden bitmiyorsa bizim birşeyler yapmamız lazım :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Yav türklük mü kalmış bir tane milli şuur sahibi türk göster :) klavye delikanlıları alayı fason araplar kadar olamayız :D

0|0
    0|0
    • Niye öyle dedin ki

• Bence gayet türk olan milli şuuru olan var onlarda direnmeye çalışıyor gerçi

• herşey oldular arap oldular fransız oldular yeri geldi pkklı oldular bir TÜRK olamadılar TENGRİ BİZ MENEN VaktiyleBirAtsızVarmış...

1|0
    0|0
  • Biter ebet bitmesede bitiririz

1|0
    0|0
  • Arap asimilasyonu? E sen yakındığın şeyi çürütüyorsun bu cümleyle.

0|0
    0|0
    • Evet ülkemizde son dönemde gerçekleşen asimilasyon çeşidi

• Ders verdiğini sanıyorsun. Aslında seni eğlendiriyorum hevesini al biraz daha sonra yat uyu hadi geç oldu öğretmenin kızıcak sonra yarın.

• bitmez mumkun degil boyle bisey, arap ozentiligi buraya has sadece

0|0
    0|0
    • Malesef. Ama bu kadar kişi muzdaripse bu durumdan bitmeyecek birşey değil bence :D

• Sacma bu dedigin ırkin onemi vardir ama dinin onemi cok daha fazladir

0|0
    0|0
    • Ne önemi varmış o ırkın?

• Sen anlasılan hiçbir şey anlamamışsın.

• Heee tamam tamam

• Bitmez o. Bi' bitmediniz a...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bitmez annem son gaz devam ederr.

0|0
    0|0
  • Kim arap olmuş? Hani bu bahsettiğiniz arap olmuş türkler nerde?
    ben müslümanım çevrem müslüman baya bu işin içindeyim ama kimse araplaşmadı. Hatta türklüğü savunan peşindne giden insanlarız. Elbette üstün görme gibi değil ama millet kavramının bilincindeyiz. Asimile olacak olsak önce biz olurduk. Benim çevremde dinin çok daha içinde olan insanlar var hani baya fazla onlarda asimile olmadı. Hepsi türküz diye bağırıyorlar. Arap milliyetçiliği yapan yok kıyısından bile geçmezler. Bu sizin bahsettiğiniz asimile olanlar kim?

0|0
    0|0
    • peygamberin arkasındna gitmek ayrı bir şey. Hz. Muhammed arapların hatalarını düzeltmiştir onlara uymamıştır. Evrenseldir.

• Çok at gözlüklüsün be gizli.

• sizin derdiniz türk olmak falan değil İslam korkusu :)

Yükleniyor...