Cumhurbaskanı siz olsaydınız?

Hedefleriniz neler olurdu? Bu ülke adına neler yapardınız?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Nasyonel Türkiye olurdu. Diyanet işleri giderini en aza indirir bilim, akademik ve askeri açıya yöneltirdim. Türkiyedeki Türklerle Türk olmayan insanları eşit tutmazdım. Türkler her konuda üstün olurdu. Doğudan batıya göçü yasaklardım. Şehit ailelerine ve gazilere özel yaşam konutları sunardım ve çalıştırmazdım güzelde bir maaş bağlardım. Bedelli askerliği kaldırırdım ve Türk olmayanlara silah vermezdim askerlikte. Çocuk maaşları verirdim her ay. Kadınlara özel haklar verirdim şiddet uygulayan erkeği direk idama sürüklerdim. Vatan hainlerinin ailesi, çocukları ve kendisine işkence üstüne işkence yapar sonrada yakardım. Öğretmen atanması kolaylaşsın diye her 5 mahalleye 1-2 okul koyardım. Vergileri ilk 5 yıl yüksek tutar sonrasında ise fazlasıyla azaltırdım. Hangi dinde olursa olsun yobazlık yapıp milletin huzurunu kaçıranada ve dışarıdaki sevgililere laf edenlerede ceza verirdim. Atalarına hakaret savuranlara 4 yıl hapis verirdim ve devam ederse müebbete gönderirdim. Çocuklarına kötü davranan ailelerin elinden çocuklarını alırdım onları okuttuktan sonra iş bulmasına yuva kurmasına kadar yardımcı olurdum. Çocuk yurdundaki çocukları okuturdum ve sonra ordaki erkekleri askere alır bordobereli yapardım iyice eğittikten sonra. Kızları ise GATA'da tıpçılığa gönderirdim eğer kazanırlarsa. Asker kaçağı olursa idam olurdu cezası. Tecavüz taciz edenlere direk günlerce işkence ve sonra ortadan 2 ye testereyle ayrılma cezası verirdim ve bunu tüm canlı yayınlarda gösterirdim. Kuzey ırak, suriye, lübnan ve ermenistanı işgal ederdim eski topraklarımızı geri almış olurduk. baş kaldıran kadın, çocuk ve erkekleri öldürmek yerine üstünde tonlarca tarzım değil deneyler yapardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadinlara siginma evleri devil savunma evleri acardim. tecavuzcu erkekleri iktidarsizlastirirdim

0|0
    0|0
  • Üniversite okuyan tüm öğrencilere burs verirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• :D ötv yi %5 yapardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...