Sizce bu kiz bana guvenir mi?

Ben cok dengesiz biriyimdir. Her zaman oldugumdan zit biri olabilirim. Guvenilir/sahtekar melek/seytan zeki/aptal vs. vs. uzar gider surekli ikilemde birakan bir insanimdir. Aslinda hareketlerim karsimdaki kisiye sekil alabilir gibi bisey. Neyse ben bir yurtta kaliyorum ve burada sevmedigim arkasindan sayip sovdugum ama mecbuten yuzune bakip guldugum insanlar var. Ama cook sevdigim kisilerde var. Neyse bir kiz var eskiden sevdigim bir cocuga benziyor ve cokta iyi bir kiz seviyorum baya filan. bir gun kizla oturup konustuk cok guzel bir sekilde sohpet ederken bana "sence ben nasil bir insanim , iste sen bu yurtta kimleri seviyorsun gibi sorular sordu" Bende giciklik olsun diye cok ikiyuzlusun filan dedim (tamamen saka) kimseyide sevmem dedim. Sinirlendi gibi sonra ayni seyi ben sordum bana dediki bence sen asil cok iki yuzlu birisin dedi. tarzım değil dedi. Bende sevmediklerime ikiyuzluyum ama sevdiklerimi gerekirse sirtimda tasirim dedim. Yaptigim ikiyuzluluklerin sebebini acikladim. Bana benim arkamdanda konusurmusun diye sordu, bimem ama hic konusmadim dedim.. Sonra sohpetin basinda gulen o sevecen kiz tamam ben gidiyorum dedi ve gitti. Acikcasi ne yapmaya calistigini anlayamadim. Simdi bu kiz ne yapti ve dahasi sizce bana guvenir mi bir daha :D?

• Seni denemis tepkini olcmek icin
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
  • Seni sevmiyor bence
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • seni seviyor ve kirildigi sinirlendigi icin kardeşim almaya calismis
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Ikinizde dengesizsiniz knk bazen guvenir bazen guvenmez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Seni seviyo ve guvenip guvenemeyecegine bakmis
    0% (0)50% (1)20% (1)Oy Ver
  • Onundeki maclara bak ve onlarda sansini dene
    33% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver