Kızlar daha zeki diyen gelsin bakalım kimmiş daha zeki :D?

Mühendislik okuyorum dersler zor mesela programlama algoritma mat3 falan görüyoruz tüm şartlar eşit baştan söyleyim ama iş uygulamaya gelince asıl fark orda belli oluyor en çalışkan kız bile uygulamada çakıyor erkeklerin çoğu yine yapabiliyor. Şimdi bölüm birincisi ikincisi kız ama sürekli çalışmakla ezber yaparak derece yapıyorlar ama iş uygulamaya gelince pratik zeka sıfır yaptığı başarı oranıyla zekayı karıştırmayın şimdi erkeklerin daha zeki olduğunu anladınız mı :)

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Zeki olsan bu örneği verip genellemezsin kanka

0|0
    0|0
    • Bu örnek 1-2 kişiyle verilmiş bir örnek değildir 65 yakın kişi var sınıfın yarısı kız

• Haha çok fark etti ya

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bu bir zeka işi değil ama çocukluktan gelen bir el yatkınlığı erkek çocuklar daha yatkın böyle işlere

0|0
    0|0
  • Zeka derslerdeki başarıyla ölçülmez

0|0
    0|0
    • işte bende onu diyorum bölüm birincisi olana direk zeki falan diyorlar bilmiyorlar günde kaç saat çalışıyor ezbere iş olmaz

• Senin uygulamada daha başarılı olmanda daha zeki olduğunu göstermez. Ben zekaya sosyal hayatta bakıyorum. Üniversiteyi bitirmeyi bile başaramayıp zekasına hayran kaldığım insanlar olmuştur. Ne yazıkki türkiyede zeka= okul başarısı olarak düşünülüyor.

• Pratikde iyi degilim ama cogu erkege gore zekiyim naber

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...