Ne yapmalıyım lütfen?

Geçen sene 2014 te sınıfıma yeni bir kız gelmişti ben ona ilk bakışta aşık oldum ama belli etmedim ona öyle vurulmuş tumki onun bir insan olduğunu unutum onun bir melek olduğunu sanıyordum. Sınıftaki arkadaşlarım bazıları diyordu ben seviyorum onu halbuki onlar sadece güzel olduğu için onu sevdiklerini sanıyorlardi bir gün baş örtüsünü takınca o ben onu seviyorum diyen arkadaşlarım ben onu sevmiyorum o bacım bizim sınıfa gelincemi baş örtüsünü takıyor bana göre çok daha güzeleşmişti ama onunla konuşacak cesaretim yok tu olsada ne diyecem 2014 böyle geçti onunla hiç konuşamadım 2015 ben arkadaşlarla ona deme amaçlı arkadaşlık isteği yoladık benim dışımda hepsininkini kabul etmiş bir gün arkaşımla konuşurken ben ona onu sevdiğimi söyledim oda dediki o başkasını sevmiş ona çıkma teklifi etmiş ama erkek kabul etmemiş erkek başka bir kızı seviyormuş o kız olmayınca ona teklif vermiş bir süre sevgili olmuşlar tekrar ayrılmışlar. Ben bunları duyar duymaz yıkıldim bir gün faceboktan mesaj olarak ona öylesine selam yazdım sınıftaki bir kıza facebook şifresini vermiş kız anlamış benim onu sevdiğimi ona söylemiş oda arkadaşıma söylemiş demişki o grrizakalıya söyle bit daha bana mesaj atmasîn arkadaşım bana diyor seni takmıyor bende onu unutmaya çalışıyorum her gece dua ediyorum rüyama girmesin diye çünkü rüyama girdiği zaman ümitleniyorum uyanınca okula gitmeye sabırsızlanıyorum her rüya gördüğümde uyandığında tüm vücudum yanıyor ben 14 yaşında 175.5 boy 90 kiloyum

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Liseli reported

0|0
    0|0
Yükleniyor...