Sosyal medya da tehdit edildiğiniz oldu mu?

Başta kızlar olmak üzere hepimiz sosyla medya da birçok özelimizi paylaşıyoruz... Bazen bu özel şeyler kötü niyetli insanların eline düştüğünde bunu değerlendirmek istiyorlar... Size şantaj yapabiliyorlar... Hukuksal olarak bunu yapmalarının önüne geçebilir hatta ağır cezalara bile çarptırabilirsiniz. Bunu biliyorsunuz, ancak rezil olmak korkusu da var ve bazılarımız hiç kimsenin haberi olmadan bu şantajlara boyun eğiyor. Boyun eğdiniz ya da eğmediniz, hiç böyle olaylarla karşılaştınız mı? Karşılaştınız ise hangi sosyal paylaşım sitesinde, ve alternatif çözümünüz ne oldu? Gizli cevap verebilirsiniz...

Güncellemeler:
Arkadaşlar sorumda bahsettiğim olayla karşılaşırsanız, polise gitmeyiniz. Doğrudan savcılığa gidiniz ve şikayet dilekçesi verirken, olayın onur kırıcı durumunu sebep göstererek gizli kalması gerektiğini belirtiniz. Sizden doğrudan bağlantı için bir telefon isteyecekler ve adresinize mektupla bilgi gelmeyecektir. Böylece bu konudan sizden başka kimsenin haberi olmadan olayı çözebilirsiniz. Aynı şekilde avukatınız da sağlanacak ve gizli kalacaktır.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İllakı oldu kanks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Olumle tehtit edildim polise gittim hic bisey olmadi savciliga verdim 2-3 ay beklemem gerekiyordu. bakkala giderken bile fotografimi cekip bana atiyordu silahla resimler cekip sosyal medya hesaplarina koyuyordu psikolojik baski yaratmak istiyordu. yuzden fazla hesabi vardi. engelle engelle bitiremiyordum. tam bir psikopatti. en onemlisiyse bu insani hic tanimiyordm

0|0
    0|0
    • Sonra nasıl bitti?

• evet... savcılık bu konularda titizlik gösterir özel bilgilerinize hatta, şartlar müsaitse o kişi sizin kim olduğunuzu bile bilemez.

• Peki teskrler

• Ya kim tehdit edecek beni allah askina basarim engeli susar 😆

0|0
    0|0
  • O fırsatı vermem kimseye

0|0
    0|0
  • Tehdit edeni tehdit ederim

0|0
    0|0
  • Zamaninda oldu. Ekran gruntuleri hala duruyor. Zamaninda ses edemiyordum ama şu an ebesini seaparim oyle bir durumda.

0|0
    0|0
    • Peki tehditler nasıl son buldu?

• hedefe emeksiz ulaşılmıyor :) sadece kazanmayı düşünürüm :)

• İyiymis

• Hayir olmadi

0|0
    0|0
  • SEN. ETTİN. BENİ. TEHDİT.:)

0|0
    0|0
  • Ben karşılaşmıştım. ama dediği şeyin gerçekten onun elinde olmadığını biliyordum. her yerden engelledim. bana ulaşamadı. sonra arkadaşıma ulaşmış onun sevgilisi olmuş, benle buluşmaya geldiler. bende o gün polis oğlu olan arkadaşımlaydım. ona kim olduğunu söyledim oda çaktırmadan babasını çağırdı. polis arabasını görünce küfürü basıp sana bir daha bulaşmıycam deyip kaçtı. o zamandan beri görmedim.

0|0
    0|0
    • Güzel olmuş... özellikle bazı yavşakları kızları psikopat ayağına korkuturlar... Aslında bir bk değillerdir. Sen böylesine denk gelmişsin... Benim de bir kız arkadaşım dolandırıldı... adamla netten tanıştı.. arkadaş oldu... Birkaç aya gezdi tozdu.. kız çalışıyordu , çevresini tanıttı.. hesapta tabi.. ve o her tanıttığı yere kızın adına borç taktı... sonra kayboldu kız aylarca onun adına üstlendiği borçları ödedi..

• tabi bu herkes için kolay değil.. sen istisnasın..

• Ben soğukkanlılığımı koruyorum. işin cıvkı çıkar durum kötüye giderse tek telefonla 5 kişi toplanır, onun özgüveni var.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...