Kilom yüzümden hayata küstüm?

49 kilodan 63 e cıktım boy 1.60 kilo hiç yakısmıyor bana yüz hatlarım güzel ama gözlerim cekik oldugu icin kilo alınca iğrenc oluyorum bir insana bu kadar cirkin mi olur y resmen bunalıma girdim derslerde geri aldım alışverişe gidemiyorum spora basladım ama olmuyor ya kışın daha zor veriliyo galiba cok mutsuzum ne yapıcam ben 😔😔😔😔

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bol bol su iç ekmeği ve şekeri kes normal yaşantına devam et

0|0
    0|0
    • Edemiyorum ya psikolojik olarak cok kötü oldum

• Gitsin de geri gelmemesi icin ne yapmam gerek

• dikkat edeceksin şeker ve hamurdan uzak durmaya devam edip su içmeyi de ihmal etmiceksin

Erkekler Ne Diyor 5

• Sana zayıflayabilmen için en iyi yolu göstermemi istermisin? Eve bir tane koşu bandı al şu motorlu olanlardan her gün 10 dakka ufak koşu yap iki üç ay sonra bana dua edersin sakın fitnessa falan gitme en fazla bir iki kere gidersin çünkü insan bunalıyor devam edemiyor

0|0
    0|0
    • Var ama 10 dk yla olmaz ben zaten 30 dk yürüyorum

• Yanlış anlama ama bir tokatı hakediyorsun, kendi kendine hayatının tam orta deliğine de değil direkt s*çmışsın !

0|0
    0|0
    • Niyee

• kendine haketmediğin şekilde davranıyorsunda ondan, illa ki 2. kişiler kötü davranmaz insana, kendinin önemi en baştadır ama sen yok tarzım değil oldum ay alışverişe gidemiyorum falan, olmamış yani

• Çok sıkıntı bu işler , acilen kilo vermen lazım aynen

0|0
    0|0
  • Ayy kiyamam

0|0
    0|0
  • Azmin sonu zaferdir. spor yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana bir soru zayifken mi bakanın daha çöktü yoksa şimdi mi

0|0