İYİ BİR İNSAN OLMAK İÇİN NE GEREKLİ?

Hayattan hiç zevk alamıyorum. Geziyorum alkol içiyorum bara gidiyorum ot falan içiyorum. Deistim. Dinlere inanmıyorum fakat tanrıya inanıyorum. hayattaki en önemli şeyin iyi bir insan olmak olduğunu düşünüyorm. insanları kırmamak için elimden geleni yapıyorum. hayvanları olabildiğince çokça seviyorum. İnsanların görüşlerini önemserim. Yardıma ihtiyacı olan biri gelse elimden ne gelirse her zaman 1 kademe üstünü yapmaya çalışırım. Tip olarakta yakısıklıyım fiziğimde güzel hani herşey dört dörtlük. Evim var arabam var. Şu dünyada en son üzülecek sevilmeyecek insanlardan biriyim diye düşünüyorum aksine hep üzülen sevilmeyen biri oluyorum.

Bu ev araba vs olaylarını lütfen saçma yorumlamayın sadece ne yapmam gerektiğini bulamıyorum. Bir çözüm arıyorum düzgün yorum yapıcaklar yazarsa sevinirm. Herkese teşekkürler

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• iyi bir insan olman için bence gerekli özellikler var. insanları kırmamaya çalışman hayvalanlara olabildiğince sevmen insanların görüşlerini önemsiyor olman yardımcı olmayı istemen yeterli özellikler bence :) yazdıklarından bakılırsa eleştiriye karşı açık ve hoşgörülüsün , insanlara insan olduğu gibi değer veriyorsun , olaylar karşısında karşındakini suçlamadan kendini yargılıyorsun bu özelliklerde var iyi bir insansın bence :) hayattan zevk alamama mevzusuna gelince , insanın bir amacı olursa hayattan zevk alabilir misal küçük bir örnek verim ben yeni şeyler öğrenmeyi çok severim öğrendikçede kendimi daha iyi hissederim kendimde keşfettiğim özelliklerden biri , seni anlayabilen beraber eğlendiğin vakit geçirdiğin bir dostun varsa heleki insan hiç sıkılmaz :) benim bir dostum var o olsun başka insanlar olmasın ben hiç sıkılmam o bana yeter her zaman. :) bir hedefin amacın varsa hayattan zevk alırsın , ikinci olarak herşeyi aynıysa bunun için farklı şeyler yapmıyorsan hayattan sıkılabiliyor insan. daha farklı seyler yapar hem kendi adına hem insanlar adına birşeyler yapıyorsan seni neyin mutlu ediceğini biliyorsan hayattan zevk almasını bilebilirsin bence. 3. olarakta psikolojiktir bu durum hayattan zevk alamama durumu , bazen bendede oluyor ama sonuçta gözümü bir kapatıp bir açtığımızda bir gün yaşlandığımızı göreceğiz , o güne kadar etrafındaki insanları olsun kendindeki keşifleri olsun hayatın keşiflerini olsun bir sürü farkındalıkları keşfedebilirsin ,

0|1
    0|0
    • genelde senin yazdıklarını hep evde olan asosyal insanlar yazar ki öyle birine benzemiyorsun , birazda psikolojik tabiki , bence olumlu bakarak kendine bir çeki düzen vererek , hayatında neyin olmasını istediğini neyin seni mutlu ettiğini bularak bunu aşabilirsin. yardımcı olabilmişimdir umarım. çünkü daha yaşın 23 önünde koskoca bir zaman var bu gidişle depresif ruh haline kapılır gidersin , hayatı güzel yaşamasını eğlenmesini bilen kişide zaman çok hızlı geçer.. hayatın güzelliklerini fark etmen dileğiyle kal :)

• Sevgilim değil yanlış anlaşılmasn arkadaşım :D daha doğrusu kardeşim gibi. benim gibi psikolojiye ne söylenir bilmiyorm senin yerinde olup ne cevap veriridm diye düşündümde. düşünmesem daha iyi gibi :D

• yok sevgilin olarak algılamadım ben zaten :D sıkıntı yok ozaman?

• Akıl fikir gerekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...