Şeriatçı olmayıp müslüman olduğunu savunan varmı?

Arkadaşlar şeriat demek Allahın kanunları demek yani sadece kol kesme falan değil namazda şeriattır cihadda şeriat dünyaya hükmetsin diye yapılır yani islam=şeriat demektir ama buna rağmen hem müslüman olduğunu söyleyip hemde Allahın şeriatını istemeyen nasıl olurda müslüman olduğunu iddia eder? Aranızda böyle olanlar varsa gitsin herhangi bir camii hocasına sorsun ve kendisine çeki düzen versin bir müslümanın en büyük amacı şeriatın dünyaya hükmetmesini sağlamak değilmidir?
NOT: inançsızlar lütfen salata olmayınız sizlik bişey yok ben müslüman olduğunu söyleyenlere sesleniyorum

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kafam karışık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• şeriat mutlak doğru fakat bu şu dünya düzeninde uygulanabilir birşey mi şu an bilemiyorum

0|0
    0|0
    • Ya orası ayrıdır şeriat sadece kol kesme sopa cezası verme hapse atma değildir ki şeriat aynı zamanda namazdır oruçtur hacdır zekattır Kur'an ı islamı dünyaya yaymaktır bu açıdan müslümanın amacı dünyaya islamı yaymak değilmidir? Zaten herkes islama uygun yaşarsa şeriat kuralları kendiliğinden gerekecektir. Ayrıca bugün ingilterede eğer müslümansan ve şeriat ile yargılanmak istiyosan ona göre yargılanıyorsun yani bu her an için mümkün 10 sene altyapı hazırlarsın kadılar yetiştirir şeriatı ilan edersin dert değil yani

• Çoğunluk cahil olmasa zaten bugün şeriat ile hakkıyla yönetiliyor olurduk fatih dönemi gibi yavuz dönemi gibi..

Yükleniyor...