Sacimi kestirdim pismanim?

Saclarim upuzundu uzunlugu belimden bir parmak yukari kadar falandi. Hergun onlari itinayla yikar bakimini yapar duzlestirdim. Onlari cok seviyordum. Arada bir headbang yapip cosuyordum. Ama o kara gun geldi arkadasim saka maksadiyla sacima makas atti ve sekilsiz yarisi uzun yarisi kisa bir bicime gelen saclarimi kestirmek zorunda kaldim. Evlat acisi gibi geldi gozlerim yaslandi. Bu bir kabus olsun uyaniyim allahim diye dualar etmeye basladim. Kendimi aynada kisa sacli olarak gordugum andan itibaren hayata kustum. Benki o karizmatik ve yakisikli adam gorenleri metalcimisin diye sordugu kisi artik bir at hirsizina donmustum. Kendimi insanlardan soyutladim hayattan artik zevk almaz oldum. Benki o popi ortam cocugu artik tipsiz ve asosyal bir kekoya donmustum. Eskiden insanlar bana ne kadara yakisikli bir adam diye bakardi simdi ise tipe bak zuahaha diyerek bakiyorlar. Utaniyorum. Caresizim. Agliyorum elimi sacima atiyorum ama bir bakiyorum kisacik , dehsete kapilip elimi sacimdan cekip kirik yarali kalbime goturuyorum ve aglamaya devqm ediyorum. Allahim diyorum pipimden al sacima ekle ona bile raziyim ama lutfen sacim hizli uzasin. Ne para isterim ne baska birsey sadece uzun bir sac istedim cokmu bursey istedim. Ey kardeslerim sizle acimi paylastim cunku benim kimsem yok sacimdan baska onuda kaybettim. Yardimci olun su caresiz kisa sacli at hirsizina bu saclar nasil hizli uzar.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Panplus diye bir hap var cildeyeci anneme vermişti saçı besliyor ve hızlı uzatıyormuş 😟 Geçmiş olsun en kısa zamanda uzar umarım

0|0
    0|0
  • Sacini yikadiktan sonra durulama suyun soguk olsun baya etkili

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...