Belediye başkanının çocuklara yılbaşı hediyesi nasıl?

İlçemizde bir tane lunapark ve belediye başkanı öğrencilerin liseye kadar olan kısmına 4 jetondan luşan birer bilet hediye etmiş. İyi düşünmüş güzel düşünmüş de kullanılamayan biletin ne faydası var? Millet kalabalıktan birbrini eziyordu. İzdiham çıktı çocuklar birbirine girdi polis yok!Çocugun birisi darbenin etkisiyle tabela çarpmış yere yıgıldı, kim şimdi bu durumun sorumlusu?
Sizce belediye başkanı bu halka iyilik mi yaptı kötülük mü? Biletler sadece hafta sonu 11:00/21:00 saatleri arasında geçerli. İki saat kadar bekledik bugün sıra gelmedi.1 biletle gittik 3 biletle geldik :D kullanamayanlar verdi..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu ısler güzel ısler ama bız toplumca adabı bılmedıgımızden bın cesıt sorun çıkıyor.. bıraz daha zaman yayılıp daha güzel önlemler alınabılırdı belkı.. veya ne bıleyım her mahalle bır gun gıbı.. sızde bıletlerı saklayın madem hatıra dıye:))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz açıkçası eğlenmeyi de bilmiyoruz üzülmeyi de toplumca cahiliz mesela organizasyon olur hayır sever yağ dağıtıyor diyelim herkes bir anda oraya çullanır bir anda önce ilk ben alayım ilk ben kapayım kafasındayız hiç birimizin bir birimizin hakkına gram saygısı yok böyle olduktan sonra belediye bence böyle şeyleri hiç yapmasın ya da girişe adam koysun sayılı alsın sonra onlar eğlensin çıksın sırasaki beş kişi bizi ilaki azarla ya da sıraya geçin be diye uyarmaları lazım bizde koca eşekler var abla çocukların hakkını çiğneyenler sanki binecekler gibi sıraya geçiyorlar ve kalabalık oluyor ve bir o kadar kargaşa bu gibi organizasyonları yaparken ya 3 kilo metre boyunca bir alana yayıcaklar oyuncakları ya da sıra sistemi olucak :D

Belediye başkanımız güzel yapmışta takibini yapmamış :)

1|0
    0|0
  • İyilik yapmak istemis.

Oda pisman olmustur sonra 😀

1|1
    0|0
  • Yazık oluyor hem çocuklara hem anne babaya böyle izdiham olunca, yanlış yapmış belediye başkanı. Madem iyilik yapıyor düşünmeli herkesin aynı günde yuklenecegini. Üzüldüm sizin için

1|0
    0|0
  • :) trajı komik bir durum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...