Hangi dine mensupsunuz?

Arkadaşlar dininiz nedir? Anketi cevapladıktan sonra aşağıda belirtirseniz çok mutlu olurum.

• Müslüman
    83% (25)68% (13)78% (38)Oy Ver
  • Hristiyan
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yahudi
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
  • Ateist
    7% (2)11% (2)8% (4)Oy Ver
  • Deist
    7% (2)16% (3)10% (5)Oy Ver
  • Diğer
    3% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Budistim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben niçin müslümanım? Varlık âlemine gözümü açıp baktığım zaman görüyorum ki, tüm yaratıklar, hayvan, bitki ve cansızlar hep bir nizam ve düzen içinde hareket edip hayatlarına devam ediyorlar. Bundan dolayı onlar müslüman; eğer tabir caiz ise hayvanlar müslüman, bitkiler müslüman ve hatta cansızlar bile müslüman. Çünkü onlar düzenin dışına çıkmıyorlar hiçbir zaman. İşte bu düzeni yaşayanın adıdır müslüman. Ben de onun için müslümanım. Var mı zamanın dışına çıkma imkânım? Var mı mekânın dışına çıkma imkânım? Yeme ve içmeyi terk edebilir miyim ben? Acıkmayı ve susamayı kaldırabilir miyim kendimden? İçimdeki sevmeyi, sevgiyi, merhameti, şefkati ve acımayı yok edebilir miyim ben? Hayır, hayır, bunların yapılması asla mümkün değildir. İşte onun için fıtratı yaşamaktır İslam; İslam’ı yaşayan kimseye de denir müslüman. İşte ben bunun için müslümanım, başka çarem de yok zaten. Bunları görüp bildikten sonra nasıl olmayayım müslüman? İşte böylece kendi serbest istek ve irademle, özgür arzu ve isteğimle mecburum müslüman olmaya ben.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hepsinden azıcık

0|0
    0|0
  • Müslüman.

0|0
    0|0
  • Müslüman bir din değildir islam bir dindir ona memsup olanlara müslüman denir

0|0
    0|0
    • Yalnız Hristiyan ve Yahudi de bir din değil benim yanlışımı ararken gözünden kaçmış.
      Nedir bu ya herkes yermek için zaman kolluyor.

• Diğerlerine hic bakmadim açıkçası

Erkekler Ne Diyor 7

• Ateist ve deistlik din değildir.

0|0
    0|0
  • Müslümanım elhamdülillah.

0|0
    0|0
  • Müslümanım.

0|0
    0|0
  • Jediizm