18 yaşındayım aerık usandım gözlerim 4,5 miyop ya çok korkuyorum daha ilerle diye Allah rızası için bakın?

18 yaşındayım aerık usandım gözlerim 4,5 miyop ya çok korkuyorum daha ilerle diye Allah rızası için bakın?
üniversite sınavına hazırlanıyorum her ders çlşmda gözüm bozulcak diye korkyrm. saten şu an bu yaşta gözlüğü çıkarınca bile dünyayı değiştirmiş gibiyim. psikolejim bozuldu. bu miyopa ehliyet verirlermi? çok istyrm

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 23-24 yaşına kadar göz bozulmaları devam edermiş bende de miyopluk var ben şeffaf lens kullanıyorum, gözlükle ilerleme devam edermiş ama lensle ilerleme daha azmış. 21 yaşına geldiğinde lazerle çizdirebilirsin ama şu an için pek bir seçeneğin yok

0|0
    0|0
    • lenste korkuyorum mikrop kaparsa kötü oluyormuş

• gözlükle aslında pek sorunum yokta gözlüğü çıkarınca dünyanın bukadar değişmesi ağrıma gidiyor. eskiden böyle değildi 1-2 senede oldu

• Teşekkür ederim eig için :) benim sağ 2,25 sol 1,75 lenssiz gözlüksüz bulanık her taraf benimde moralim çok bozuluyor... Sıkma canını :/

En İyi Erkek Görüşü

• Bende 10 numara miyop var.. Rahat ol.. Ben bile alırım.. Ama gözlüksüz kullanamazsın

0|0
    0|0
    • yuh 10 mu? doğuştan herhalde bnmkde öyle ilk gözlüğüm 2,5 tu 4,5 olmuş 5 yılda

• Doğuştan evet.. Bir de bir takım operasyonlar geçirdim. İyice arttı..
      Ama ehliyet sıkıntın yok. Alırsın..

Kızlar Ne Diyor 3

• Verirler.

0|0
    0|0
  • Verirler. Bana verdiler.

0|0
    0|0
  • Gözlük kullaniyosundur büyük ihtimal dahada ilerler ama korkma gozlerini cizdirirsin en kotu

0|0
    0|0
    • geçen sene kazandım bişeyler şu an mezunum geçen sene 0,75 ilerlerdi bu senede okdr ilerlerse btrm artk

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...