Cevap vermezseniz kendimi bıçaklarım?

Sadece nasilim ve cunsellik sorularina cevap yaziyosunuz. lac gundur biseyler yaziyorum bir insan bile takmaz mi ya. Illa bir tarafimizi acmami lazim
Tum site sapik olmus ya
Herkes kiz erkek pesinde. Gercekten sorunu olan kisiler bisey paylasiyor hic ilginizi bile cekmiyor. yardimlasma platformu ise burasi soru ayirmayin lutfen ! 😔
Simdi sorum su
um sorulara cevap istiyorum.2 arkadasiniz kus. ve kus olan srkadasiniz size onunla gorusmek istemedigini o varsa bulusmaya gelmeyecegini size onceden soylemis. diger arkadasinizda barismak istiyorm. ama diger arkadasiniz net ve kesin. neyse siz arkadasinin arkasindan is cevirip barisma plani yaparmisiniz? Dogrumudur? Guvenini sarsarmisiniz kus olan kisi benim ve srkamdan boyle bir plan yaparlae diye korkuyorum? Napmaliyim

Güncellemeler:
Arkadaslae bakin simdi. 2 tane arkadasiniz var. bu arkadaslarnz küs. bir arkadasiniz net bir sekilxe size soylemis gorusmicegini. digeride barismak istiyor. Bu hikayede küs olan kisi benim. vd tuzaga dusmekten barisma plani yapilmasindan korkuyorum. ne yapmaliyim? Siz olsaniz küs olan arkadasinz demesine ragmen barisma tuzagi kurar misinI?

0|0
218

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...