Sevgilinizin estetik ameliyatlarina ne dersiniz?

diyelimki sevgiliniz kariniz eskiden cirkindi mutsuz ve kendiyle barisik degildi ve estetik yaptirdi. simdi güzel begeniyorsunuzda.

peki tepkiniz ne olurdu? ne düsünürdünüz? gecmis gecmistir simdiki halimi önemli? düsünceleriniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• burunu yamuktur kulağı küçüktür kaşı düşüktür anlarım lakin bir dudak dolgunlaştırması meme büyütmek kalça şişirmek bunlarla gelmesin sevgili dedik o. değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir kendini b:k etmediği surece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1-2 estetik sorun değil de çok sayıda ve nadir yapılan estetik ameliyatlar ise muhtemelen ağır psikolojik sorunları vardır der uzak dururum.

1|0
    0|0
    • insanlar bir insanin psikolojisini bozuyorsa estetik sart bence

• nasıl mutluysa

1|0
    0|0
  • estetik yaptıracak kadar aciz olamaz benim karım. Yaptırırsa soyadımı geri alırım.

0|0
    0|0
    • sebeb? yani eskiden begenilmiycek bir haldeyse ve simdi sende begenerek evlendiysen? üstüne insanlar onun psikolojini bozuyorsa? ya da eskiden mutsuz bir insansa?

• Öncelikle kadın kendisini sevmeli. Kendisini sevmeyrn kadınla yıllar sona ne yatağa sığarsın ne de toprağa. Zaten zeki olursa ahlaklı olursa güzelliği arka planda kalır.

• estetik mi yaptırdın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fark etmez ben her halini aynı severim

1|0
    0|0
  • Cinde boyle bir evlilik bitti. Cocuklar ikisine de benzemiyor diye adam cocuklarina dna testi yapiyor. Cocuklar kendinin cikiyor ama karisina soruyor ne is diye. Karisida yillardir sakladigi sirri acikliyor. Megersem kadin birsuru ameliyat gecirmis guzellesmis. Cocuklarda kadinin ameliyatsiz haline benziyormus. Adam bosanma davasi acmis karim beni yillardir kandirdi psikolojim bozuk demis. Hakimde bosamis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...