RUS BİR KIZLA EVLENMEK?

selam arkadaşlar ben yaklaşık 1,5 yıldır bir rus kızla konuşuyorum ve evlenmeye karar verdik. Ama kafamda çok soru var. Aranızda yabancı biriyle evli ya da evli olan birini tanıyan varmı? Lütfen boş geçmeyin benim için çok önemli bir konu.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Veronika var komsu. İmam nikahli yasiyor. Tek kocasi o degil ama :D baskada tsnidigim yok kanka

0|0
    0|0
    • bir hadi ordan gidin sizin gibi orospulardan iyidir ruslar merak etme

• Biseymi dedik ya sordun soyledik. Eminim parasiyla zikerrken tanismissindir. Sende orospudan cikmasin ya gava ti.

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yildir birlikte oldugum ve beraber yasadigim yabanci sevgilim var. Sorabilirsin

0|0
    0|0
    • Ama ben evlenmeyi düşünüyorum. Türkiye ye uyum sağlarmı, dinimiz ona mantıklı gelirmi bir sürü soru var aklımda. Müslüman olmasını istiyorum ama benim için yapsın istemiyorum.

• Çok sağol kardeşim ya inan çok ihtiyacım vardı konuşmaya. İnsanlar umurumda değil. Kendi ana bacılarına bakmadan yorum yapıyorlar. Birde müslüman olacaklar. Allah bunları ıslah etsin.

• Bizim burdakiler baskalarina karismayi ve laf etmeyi cok sever ne yazikki. Ilgilenmeyip kendi keyfine bakmak lazim. Birbirinizi seviyorsaniz kacirma ve evlenin, mutlu mesut yasayin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim ne gibi sorular var kafanda yabancı birisiyle evli değilim ama birçok yabancıyla muhabbetim oldu istersen özelden konuşabiliriz

0|0
    0|0
    • Türkiye'ye uyum sağlayabilirmi, Müslüman olurum diyor ben kendi istediği ile olsun istiyorum. Dinimiz ona mantıklı gelirmi bilmiyorum çünkü dinlerle arası iyi değil.

• iyice saçmaladın kardeşim bye bye tamam sen kazandın

• Saçmalayan sensin hadi naş

• Evlen be gardaşım daway daway sen evlen zamanla puzzle yerlerine oturur merak etme.

0|0
    0|0
    • Yorumlara bakar mısın böyle seveyim zihniyetli insanlar varken o kız nasıl yaşar burada.

• Çok teşekkür ederim kardeşim

• Rica Ederim kardeşim

Yükleniyor...