Metro otobüs tacizleri?

metrolarda otobüslerde ne zaman bu rahatsız edici bakışlar tacizler biticek erkekler geçen metroda Dakikalarca bir Erkeğin bakışlarına mağruz kaldım ve üstelik inince beni takip edip arkamdan konuşmaya yanaşmaya çalıştı üstelik tek Başıma ne yapacağımı bilemedim izimi kaybettirmeye çalıştım ama artık Görenler Yanıma geldi ve çok korktum üstelik kapalı Tesettürlü bir bayanım ve hiçbirşey yapmadığım halde ne zaman biticek bu erkeklerin rahatsız edici hareketleri ve bir bayana böyle davranmaması gerektiğini Öğrenicek bu toplum?

Güncellemeler:
Söyler misiniz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yağmurlu bir gündü insanlar otobuse binmek icin biribirini eziyodu. arkada bir yere sıkıştım sonra 3 tane kizda bindiler arkadastilar saniyorum. otobusun isiklari neden lostu hala anlamiş deilim o yagmurda trafik yogun kagni gibi ilerliyoduk sofor aldikca aldi artik tabire caizse biri birimizin uzerine cikmiştik sonra birden pennisimde bir el hissettim evet önumdeki kizdi yanlislikla olmustur dedim ve gecistirdim sonra tekrarlamaya başladi bir yandanda arkadaslari ile konusuyo hic caktirmiyo onlara. . burada bitirmek istiyorum o kizin 1 bucuk saat boyunca neler yaptigini yazsam zaten inanmazsiniz... arz taleb meselesi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sessiz kalmayın, sinmeyin. Bağırın, çağırın.

Evet en iyi yol bu. Toplumdan dışlamadıkça daha büyük bir cesaretle devam edecekler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bunu söylediğim için üzgünüm ama böyle insanlar hep olacak, ceza sisteminin zayıflığı yüzünden.

Saygılar

0|0
    0|0
  • Bir bayana böyle yapılır bir bayana böyle bla bla bla.
    Bu konuşmaları görmekten bıktım artık.
    Al yanına biber gazını sık gözlerine.
    Olmuyor mu yakın dövüşe git teknik öğren güçlen.
    Böylelerini döve döve neslini yok edeceksin.
    Savaşıcaksın kadını erkeği yok.

0|0
    0|0
    • 20 Yaşındayım ve koca metroda bir erkek Tarafından dakikalarca takip edildim ve Yanıma gelip konuşmaya çalıştı Sencede korkmakta ve isyan etmekte haklı değil miyim?

• Haklısın.
      Bu yüzden biber gazı taşı eğit.
      Artık güç kolda değil kafada.
      Rahatsız oluyorsan rahatsız edeceksin.

• Ne zaman Kur-andaki islam ile hüküm verilmeye başlanacak o zaman düzelir yoksa hadislerin hükmü ile olmaz bu iş.

0|0
    0|0
  • Her binisinde mi oluyor?

0|0
    0|0
    • Genelde oluyor İstanbul'da Bindiğim zamanlar

• Ya ablacım ya da abicim her neysen. Bizde bu dünyada yasiyoruz beninde arkadaslarim ablam kardesim annem var. Ayda yilda bir anca yani o da. Her bindiginde taciz varsa sorun ya sendedir ya da yalan söylüyorsun.

İyi geceler.

• Çok kullanan biri Değilim toplu Taşıma araçlarını nadir ama Çokça Başıma geldi takip edilmek olmasa rahatsız edici bakışlar üstelik amca diyeceğim insanlar Tarafından

• bir gün ülkemizin erkekleri beyninin şeyinde olduğu için çok şey kaybettiklerinde vazgeçecekler... Çok geç olmasa bari..

0|0
    0|0
  • Adi insanlar şerefsizler

0|0
    0|0
  • vllha sorma dostum banada otobüste ara ara bıyıklı kızlar bakıyo cok rahtsz oluyom vlllhaa

0|0
    1|0
    • Bakmaktan öte takip etmek ve rahatsız etmekten bahsediyorum

• Hic bir zaman maleseff. Erkegin dogasinda var ama siniri bilmiyenler daha cokk yani

0|0
    0|0
  • Tükr erkekleri ölmeden bitmez, unut bunu. ben böyle çok insan dövdüm ama bitiremedim...

0|0
    0|0
  • İstanbul'da her b o k t a n adam var. normal böyle durumlar. memleketi değiştir

0|0
    0|0
  • Cahillik bazı şeyleri Bir türlü aşamıyor bu toplum

0|0
    0|0
  • Allah belalarını versin. Adi herifler

0|0
    0|0
  • Allah korkusu herkesin kalbinde yer edince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Toplumun duzelmesini beklemiyorum artik bir bakisla kurtulduguna sukret daha ileri gidenler oluyo en iyi cozumum igneyi cikarip batirmak. kacarak uzaklasiyolar bence dene.

0|0
    0|0
  • Bu sorun çoğu bayanın sıkıntısı sanırım ve bir çözüüm bulunacak gibi değil her şey karakter ve aile yapısından kaynaklanıyor yapabilceğimiz tek şey tedbirli davranmak..

0|0
    0|0
  • Tersleyince gidiyorlar

0|0
    0|0
  • bunun bitmesini boşuna beklıyosun kıyamete kadar sürecek mümkün oldugunca kalabalık ortamlara gir böyle bişey hissedersen.. en kötü bağarırsın yani kaçar gider.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...