Ne yapsam nafile sizce?

Bu bir veya iki nedenden dolayi degil annemden sogudum bir kere onun icin zaten hep ablam vardi ya da diger kizkardesim ben ortanciyim ve hep ben haksizim hep benim yaptigim Seyler yanlis sogudum artik sevmiyorum evlendikten sonrada pek gorusmem herhalde bazen bagirasim geliyor yuzune karsi seeeeenndeeen nefrt ediyorum demek geliyor gercekten piskolojimi bozan kisi annem ama sonra annedir diyorum bosver ama her gun onun yuzunden aglar olsun su An yazarken agladigim gibi..

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sorunu annenizi karşınıza alarak enine boyuna tartışın, umuyorum ki ciddi bir konuşma, karşılıklı anlayış sorununuzu çözecektir, Ana/Baba vazgeçilmezdir, siz elinizden gelen her şeyi yapıp sıkıntınızı annenizle paylaşın, gerisi gelir.

Saygılar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende annemle öyleyim daha önce yaptığım bazı şeyler yüzünden bana karlı twrs be soylesem hayır ne söylesem tepkili benim için ne yaptıysa yuzume vurur bende ortancayım abim de var onla da konuşmuyo annem ağzı baya bozuktur sürekli en ufak bişeyde bana patlar yeter artık diyorum susmak istemiyorum annem olduğu için zor tutuyorum kendimi hiç bir yere çıkamam mesela ya da en basiti kuzenimle konuşamam onlara gidip kalamam olmaz çıkıcaksam bir yere babama soyluyorum artık o da binde bir onda da eve donduğumde kıyamet kopuyo gunumu zehir ediyo bana inşaat oğrencisiyim ve çizimlerim oluyo onları yetiştirmeye çalışıyorum ama o bırak diyo işimiz var diyo hastaneye gittik sağlık sorunum vardı ilavımı almasına laf yaptı şüphelenilen bişey var hastalık olarak inşallah öyledir de için rahatlar dedi ağrıdan kıvranırken numara yaptığımı zannediyo çünkü benim ki de böyle ben napıyım annem diyorum susuyorum sende öyle yapcaksın takmamaya çalışcaksın o ne söylese susuyorum ben artık uzaklaşıyorum ondan o bağırınca müzik dinliyorum falan sende öyle yap yoksa uzulen canı yanan yine sen olursun kardeşim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Yemin ediyorum aynısını ben de yasıyorum. bir haftadır konuşmuyoruz. Normalde iyi anlaşırız ama kardesim araya girince hep o haklı olur kardesim bana bir laf etse gıkını çıkarmaz ben etsem sorun olur hep kavga ederiz anlıyorum yani seni...

0|0
    0|0
    • Bizim iletisimimiz hiçbir zaman iyi değildi Çok farklı karakterleriz

• Üzüldüm senin adına o zaman biraz mesafeli olun o zaman cok tartışma da cıkmaz.

• Annenle konuşmayı dene, neden bana kardeşlerimden farklı davranıyorsun diye sor, konuşmadan sorun çözülmez.

0|0
    0|0
  • Soru nerde?

0|0
    0|0
Yükleniyor...