En son ne zaman ve neden ağladınız ve en son ne zaman ve neden gerçekten mutlu olduğunuzu hissettiniz?

En son ne sizi üzdü ve aglatti ve en son ne zaman gerçekten mutlu oldunuz suratınızda icten bir gülümseme belirdi tabi kii nedenleriyle cevaplarsanız daha iyi olur 😊

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman ağladığımı hatırlamıyorum ama ilgimi çeken kıza tam bakarken onun baktığını görünce içten bir şekilde gülümsemiştim

1|0
    0|0
    • Güzel bir anı 😊

• Çok saçma olduğunu kendimde biliyorum ama yolda sarışın bebekler görünce hemen gidip öpesim geliyo Allahım bana da böylesini nasip et diyorum

• Anladım sarısın çocuğun olması için sarışın biriyle evlenmek istiyor ne diyeyim allah gönlüne göre versin kardesim

En İyi Kız Görüşü

• En son geçen hafta ağladim. Nedenini sorma. Ben çok ağlayan biri değilim, hep pozirifimdir. Yani neredeyse her günüm mutlu geçer. Bu yüzden bugün de mutluyum. Ama normalinden fazla ne zaman mutlu oldum diye sorarsan, o dündü. Dün güzel bir gün geçirdim çok yakin bir arkadaşimla.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ağlamayı boşver pozitif şeylerden bahsedecek olursak hala iş ile ilgili kafamda çok sorun yaptığım bir şeyi halledeceğimi düşündüğümden mutluyum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...