O kadını size verseler napardiniz?

Kayserideki uvey anne den bahsediyorum iki gudnur agliyorum o cocuklarin haline Allah o kadinin belasini versin dayak neyse de (neyse degil aslinda ama) cinsel istismar nedir o cocuklar bunu nasil atlatacaklar Allah yarim etsin. Sizin elinize gecse veya ceza hukmu olsa naparfiniz ben olsam kaziga otutturdum onu ya da erkek kogusuna birakip bir hafta cikartmazdim gorsun cinsel istismari orrospu

Bilmeyen kaldi mi bilmiyorum ama varsa uvey anne dehseti yazarsaniz direk cikiyo link yapistirrmak istedim ama olmuyo nedense

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Küfür etme... bu çirkin davranışa küfrederek Ahirette hakkını isteyecek.. kendi etti kendi bulacak.. ha bu dünyada mı yoksa diğer dünyada mı Rabbim bilir.

0|0
    0|0
    • Haklsiin ama tutamıyorum kendimi aklımdan çıkmıyo 3 gndur bence o lkadın benim de hakkına girdi psikolojim bozuldu resmen ya ağlayıp duruyorum Allah affetsin kufurlerimi ne diyim

• Ben tesekkur ederim asıl. :)

• :) :) teşekkür etmene gerek yok ,, bu düşünceden kurtulmuş olman yeterli :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Kalorifer kazanı ilk bir kolunu sonra diğer kolunu sonra bir ayağını sonradiğer ayağını bacağını yakarız gitsin

0|0
    0|0
    • O da güzel hepsi 46 yıl hapisten daha cazip neyseki hapishanede soruyorlar hesabını

• Çin işkenceside olabilir tesis Kuracan turistik turistler gelip işkence yapacak gelenek haline getirecen

• Çok fena zokerdim

0|0
    0|0
  • kısasa kısas olmalı bence

0|0
    0|0
  • O sopayi götünden sokar ağzından çıkarırım onun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...