Ölmek istiyor musunuz?

Böyle bazen kendinizin en kötü anlarını düşünüp en kötü hissettiği anlarını aklına getirip kendinizi öldürmek istiyormusunuz eminim herkeste vardır bu bende hep oluyor çok fazla kötü anımı düşününce kendi içimde boğuluyorum ölmek istiyorum

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D Hahahahahaha ölmekmi saçmalık daha yapıcağım tonla şey ve öldürüceğim insanlar var :D Önemli olan asla pes etmemek ve zorlukları yok etmektir öyle bir anımı hatırlasam bile asla özgüvenimi yitirmem belki yitiririm dahada ya da daha çok zor duruma içine batabilirim. Ama iradem bende oldukça pes etmeme gerek yok :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olmek istemiyorum :) hayallerim var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet hani sehit edilen sehid cocuklarının göz yaşı icin en az 5 vatan haininden intikam alınca ölmek isterim.

0|0
    0|0
  • Ben çok mutlu olmama rağmen ölmek istiyorum çünkü ölüm muhteşem bir başlangıç.

0|0
    0|0
  • kendimi mi öldürsem yoksa bir fincan kahve mi içsem

0|0
    0|0
  • artık öldürmek istiyorum

0|0
    0|0
  • küçükken oluyordu ölmek istiyordum ama sonradan hiçbir şeyi kafama takmamayı öğrendim hayatımı günlük yaşıyorum başımı yastığa koyunca o gün naaptıysam unutur geçerim sabah yeni bir başlangıca uyanırım bu sürekli böyle artık bende beyin dayanmaz bu hayata bence sende benm gibi yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• can cok kiymetli bir parmagini bile kestigin an cok canimiz yaniyor. Ama o düsünceler ve girisimlerde bende bulundum

0|0
    0|0
  • ölmek istiyorum ama ölmektende korkuyorum keşke yok olsam

0|0
    0|0
Yükleniyor...