Beni bu saatte sebepsiz yere neden arıyor ki?

En yakın arkadaşım tam düşünürken beni aradı. İlk defa başıma böyle bir şey geldi. Benimle buluşmak istiyormuş alışveriş merkezinde. Reddettim bu saatte gidemem ailem izin vermez hemde daha yeni söylüyor. Beni bu saatte sebepsiz yere neden arıyor ki?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• dusundumuz sey olabılrmı :)

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum. Onun uzaktan 2 yıllık sevgilisi var. Bana aşık olduğunu sanmıyorum. Geçen benim yanımda keşke sevgilimle tanışmasaydım diye konuşmuştu. Ona harcadığım yılı başkasıyla yaşasaydım daha mutlu olurdum diye konuşma yaptı. Benim dışımda da en yakın arkadaşları var ama neden benimle çok uğraşıyor.

• Tepki koydum. Ondan uzak durmaya çalıştım. 3 gün önce başka bir çocukla buluştum o da biliyor bunu ve şaşırdı. Sonra bana sana çıkma teklifi ederse ne dersin dedi. Bende bilmiyorum dedim sonuçta bir kere görüşmeyle bilmiyorum dedim. Bugün ona öylesine mesaj attım. Beni aramış. Ben duymadım. Bana " sabah buluşup önce kahvaltıya ordanda sinemaya çıkışta yemeğe gidelim mi dedi. Geçen benim yanımda başkasını sevdiğini söyleyen insan şimdi başka bir şey söylüyor ve diğer ortak arkadaşlarımızın gelmesini istemiyor ikimiz başbaşa gideceğiz yarın. Korkmaya başladım.

• var mı gelişme

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• canı sıkılmıstır

0|0
    0|0
Yükleniyor...