Yeni nesil sizce de bozulmadı mı?

biz bunların yaşındayken sexylik nedir bilmezdik.. nasıl bu hale geldik
Yeni nesil sizce de bozulmadı mı ?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Nesiller arası çatışma ezeli beri olmuştur benim annem beni beğenmez ananem annemi beğenmezdi eskiden gizli kapaklı olan her duygu durum davranış şimdi sıradan bir şeymiş gibi sergilendiği için yadırganıyor değişim değişmeyen tek şey bozuldu denilen nesil de kendinden sonraki nesil için aynı şeyi söyleyecek kısır döngü :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• büyük ihtimalle cocugun babasının profili o. adam okula basladık derken cocugunun okula basladıgından bahsediyor :D

0|2
    0|0
  • Nasıl bu hale geldik?
    1. Tv İnternet vs cinsel ögeler değil 18, 12 yaş altının bile rahatça ulaşabileceği şekilde... Çok küçük yaşlardan öpüşmeyi vs görerek! öğreniyorlar. Çizgi filmlerde bile sevgili olmayan, öpüşmeyen karakter neredeyse yok... Bizse Tom-jerry vs vardı...

2. Kültürel ve dini ögeler yok ediliyor.

3. Ben küçükken sokakta öpüşen kimseyi gördüğümü hatırlamıyorum. Şimdi elinizde bir çocukla merkezi yerlerde dolaşın bakalım...

0|1
    0|0
  • Harbi cok deisti her sey bee hemde cok kisa bir surede 😏😏

0|1
    0|0
  • Teknoloji vasıtasıyla Batılılaşma ve modernleşme adında örf ve adetlerimizi hiçe sayıp genişleşmemiz sayesinde..

0|1
    0|1
  • evet çok yozlaştık

0|1
    0|0
  • Bir insanı değiştirmek bir dünyayı değiştirmek kadar zordur. Artık insanlar ne var ne yoksa her şeyi sanaldan yaşar oldu ve her duygumuz sanallaştı

0|1
    0|0
  • yeni nesil kaldırdık geliyoruz diyor

0|1
    0|0
  • Teknoloji bozuyor insanları.. çok çok üzücü

0|1
    0|0
  • Evet cok hemde

0|1
    0|0
  • Soldaki kiz buyuk degil mi zaten ya?

0|1
    0|0
  • Allah yardımcımız olsun

0|1
    0|0
  • Inını nınn... Soru çalıntıdır!
    Yok mu kaldıracak mod bu soruyu... =//

www.kizlarsoruyor.com/.../q4384335-foto-ne-diyor-sizce-dunyada-ureme-yasinin-ahlakin-kadina-degerin

0|0
    2|0
  • Keske bozulmak olsa duzelirdi en azindan..

0|1
    0|0
  • Aynen... kıyamet yaklasıyor bence

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bozuluyor maalesef

0|1
    0|0
  • Öyle herşey çok kolay simdi bizim zamanımızda zordu kızlar felanda suanki tabirle kezbandılar aslında kezbanda değillerdi daha namuslu ve agır gibiydiler o zaman da şimdi ÇOĞU namus felan takmaz sözde lafta her haltı yer ÇOĞU :D Değişik simdiki nesil

0|1
    0|0
  • bozdu hemcxe cok

0|1
    0|0
  • Kizlar bozuldu gort meme bacak gormekten kadinlardan tiksindim ya

0|1
    0|0
  • imansızlar bozdu işte :d allah korkusu nedir bilmezlerki

0|1
    0|1
  • Çok bozuldular çok nerde eski günler :/