Taciz... Yardım edermisiniz bana?

10-11 yaşlarındaydım amcam tarafından cinsel tacizlere maruz kaldım. Ailemle paylaştım annemin bana dediği ise "yanlış anlamışsındır" cümlesiydi. O soğuk ve büyük ellerin benim hayatımı alt-üst etmesini yanlış anlamıştım onlara göre.5 yıl sonra sevgilim tarafından aynı şeye maruz kaldım. Allah belamı versin ki sadece ağladım, bağırmadım 10 yaşındaki halim gibi sadece ağladım lanetler okudum hayatıma. Psikologa gitmeyi denedim 18 yaşından küçüğüm diye aile onayı olmadan gidemedim. Nolursunuz be, yardım edin bana.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İçini soğutabilir mi bilmem ama dünyanın en değerli madenleri, yerin en derinlerinde, en sıcak, en ağır, en zor şartlarda meydana gelirler. Güzel günlerin seni beklediğine eminim. Geçmiş sana acıdan başka bir şey vermez. Sabırla önüne bakıp sadece kendin için yaşamalısın.

0|0
    0|0
    • İçime atmaktan başka çarem olmadığını biliyordum, teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 4

• 18 yasına girdiysen dava aç ailene. Ailende olsa sürünsünler bırak

0|0
    0|0
  • bu tarz olayları sevmeyen arkadaşlarım var. sorunu kaba kuvvetle çözerler lakin uzaktaysan yapabilecekleri bişey olmaz

0|0
    0|0
    • Dövmeleri benim acımı dindirecek mi ölmesi gereken kişi benim zira geceleri kabuslarla uyanıyorum gözümü her kapadığımda aklıma geliyor ve öyle bir toplum ki sen cilve yapmasan yapmazlardı cümlesini duyuyorsun.10 yaşında masum bir kızın cilve yapmasını düşünecek kadar düşen insanlar var

• Allaha havale ediyorum, yaşadığım şehirde duyulursa evlendirilmek zorunda kalırım. Sizden tek dilediğim 18 yaşında değilim psikologa bir şekilde gitmem lazım bu konuda bildiginiz varsa yardımcı olur musunuz

• psikolog buluruz sorun değilde siz neredesiniz o önemli

• Üzücü bir durum.. Hiç konuşacak bir güvenebileceğin biri yok mu hayatında?

0|0
    1|0
    • Amcam olayını küçüklüğümden beri bana bakan bizim evde kalan abla dediğim bir kadına anlattım sevgili olayını anlatırsam kötü şeyler olur tek çarem psikologa gitmek fakat ailem tersledi bu konuda beni nasıl gidecem bende bilmiyorum

• aile sosyal polıtikalar il müdürlğünü ara yapılanları anlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bizden değil de ilk Allah'tan yardım dilesen? senin durmuna üzüldüm. umarım her şey düzelir. bunun dışında bizim yapabileceğimiz bir şey yok. geçmişi unut ve önüne bak. daha çok gençsin. önünde yepyeni bir hayat var. bunu düşün. ve şimdi :) derin bir nefes al. bu nefesi alırken hayatını en güzel şekle getirmiş güzel anılarını düşün. düşünürken gülümse. gülümsedikçe de geleceğini düşün. mutlu anılar yarat aklında. bir gün senin ona güvenebileceğin ve onun da sana güveneceği birini hayal et. yaşamanın yarısı da hayal etmektir dimiiii? :) :)

0|0
    0|1
    • Allah'tan her gün her dakika diliyorum, namaz kılıyorum dua ediyorum. Belki bir çaba gösterirsem atlatırım umuduyla yazdım buraya, yavaş yavaş toparlanmayı umuyorum teşekkürler..

• bana -1 veren o şahsı öylee merak ediyorum ki :) neden vermiş acaba? neyse canı sağolsun :)

• bişey değil bbem ;) kendine iyi bak. umarım toparlanırsın

Yükleniyor...