Arkadaşca sevdiğim bir erkeğin tavırları?

Benim bir seneden fazla kendime yakın hissettiğim bir arkadaşım var erkek ama. Benim ne zaman başım sıkışsa hep bana sahiplenir, korur... benim görüşlerime de saygı duyan biri. Ve herkez de söyler bunu o hiç başka bir kizla böyle bir ardaşlığı olmamış. Ama bir gün, bana dediki sence bazı arkadaşlar sevgili olabilir mi dedi. Bende şaşırdım anlam veremedim dedim ki olabilir dedim ama belki o insanlar dedim arkadaşken daha mutlu olurlar. Birşey demedi ve gitmesi gerekiyordu gitti. Ve o günden beri, okulda beni artık görmezden geliyor... ben anlamıyorum... neden bana böyle yaptığını... sizce?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu erkeklerin yavşaklığı da bitiyor beni, illa yazacaklar konuştukları her kıza. Herneyse şansını denemiş, sen öyle diyince kendini geri çekmiş, olmayan aklınca senden uzak kalıp seni kendine çekmeye çalışıyor. Ya herro ya merro demiş risk almış anlayacağın.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için. Tuhaf olan şey, geri çekildi tamam beni daha umursamıyor ama hep yakın olduğum arkadaşlarıma yaklaşıyor ben onlarlayken beni görmezden gelmesine ramen...

• Bak ben ne yazmışım;
      olmayan aklınca senden uzak kalıp seni kendine çekmeye çalışıyor.
      Seni deli gibi umursuyor, yakın olduğun arkadaşlarına yaklaşıyor çünkü senin dikkatini çekmeye çalışıyor (belki içinde bir umut bana laf atar, bişey söyler) gibi şeyler de geçiyo olabilir. Kolay gelsin.

• Evet doğru yazmışsın.. haklısın sağol

• Seni seviyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için. Ama beni umursamaması ve kız arkadaşlarıma yakın olması beni ondan soğutuyor...

• Geri başladı konuşmamaya. Takıldığı bir kız vardı benimle konuşmayı bıraktıktan sonra. Benimle Konuştuğu gün o kız yoktu okulda o yüzden konuştuğunu anladım

• Hayırlısı olsun..

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanırım senden hoşlanıyormuş ondan böyle bir tepki vermiş sen ona karşı bir şey hissetmiyosan en iyisini yapmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...