Okumak mı zor, çalışmak mı?

Size hangisi zor gelir? Okurken çalışmaya, çalışırken de okumaya mı özeniriz yoksa?

0|0
925

En İyi Kız Görüşü

• Okuyup amele muamelesi gordugun yerde çalışmak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• okurken okumak zor geliyo calısırken fabrikada calısmak zor geliyor fakat 2 sinide yapıyom enerjimde yerinde parada cebimde asgari ücret alıyom + mesayi ve acık lise okuyom arkadas acık ünüversite okuyor fakat temel olarak insanana alısana kadar zor geliyor alıstı zaman 2 side cekirdek citlemek gibi kolay geliyor

0|2
    0|0
    • Helal kardeş, bende hem okudum, hem çalıştım

• arkadas edüstiri meslek lisesi mezunu mezunoldu bölüm dısında is yapıyor o iste ilerliyor ve acık ünüvesite okuyo sınıfta kalma yok geçmeye dayalı herifin cebinde parası var ve okul okuyor okuyorum diye yatmıyor bende acıkcası acık lise okuyom sınıfta kalma yok zamana yayılıp lisede ünüvesitede biter güzel calısıp + pireshaneye girdim 1 ay oldu isi az cok ögrendim ufak tefek hatalarım var okadarda olcak pireshanede 1 hafta geçti gerci diyer hafta kalite konuturolde ne is verilirse onu yapıyorum pıratik bilgi bana pires isini yaptırtıyor ve para getiriyor bigli herseydir bana söyle söylerler sen isi seviyorsan ve yapa biliyorsan o isi ögren bilgi parayı getirir bu temeli kendime edindim ben uyusuk insanım fakat elim cabuk pirescili seçtim kokusuz tozsuz eksantirik pires 30 dondan 200 tona kadar basit is + geldimde eve uyucam için ise atıyorum 3 te gitcem saat 10 gibi uyanıyom okul hazırlını yapıyom kitap özet cıkar vs sınava yakın bastan asa oku anla gidiyom sınava 65 alıp kimi ders

• ten geçiyom ders geçme baz alındı için 45 puan al geç :)) puan topla 192 kredi geldin gibi mezun ediyorlar hesap yaptım 1 yılda 3 dönem sınav her dönem 35 kredi 1 yılda ne yapıyor 35+35+35=105
      2 yılda 210 kredi hiç dersten kalmayıp geçtimi düsünüsem 2 yılda mezun olurum fakat ben metamatik yapamıyom matematik kirediside yüksek 4 yıl yazıyor kagıta gerci 2 3 ocakta sınava gircem 1 yılım biti zamanında okumadım simdi akıllandım 4 nala kosturcam acık ünüversiteye askerden sonra gerci türkiye turuna cıkıyom aga okuyana kadar canın cıksın diplomayı al sevin sonra cık is aramaya issiz kal fakat bursada oturuyom bursa İstanbul gibi sehirlerde is yoksa türkiye hiç bir yerinde is yoktur düsüncem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• okumak kesinlikle sürekli çalışman gereken bir sınav yapman gereken proje performans ödevleri sabahın 7sinde kalkmak ve disiplin cezası alma riski, çalışma bukadar değildir henüz lise öğrencisiyim

0|1
    0|0
  • Zorlaştırıyoruz kolay bence.

0|1
    0|0
  • Calismayan anlamaz

0|1
    0|0
  • Okumak

0|1
    0|0
  • okumak

0|1
    0|0
  • okumak

0|1
    0|0
  • çalışmak

0|1
    0|0
  • Çalışmak kesinlikle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• okumaktan kastın eğitim sanırım?
    Eğitim çok keyifli. eğitimden sonra da üretip çalışmak ayrı keyifli

0|1
    0|0
  • Okumak daha kolay.

0|1
    0|0
  • bu ülkede herkes masabaşı iş ararken
    bu soru biraz abes
    abisi

0|1
    0|0
  • Eğitim kesinlikle daha zor, insan istatislik oranı gibi iniş çıkışları var. Yaş oranlarına göre bu yüzden eğitim biraz daha zor, Çalışmak taşlar yerine oturunca olucak birşey

0|1
    0|0
  • Çalışmak elbette.

0|1
    0|0
  • İkiside zor :D

0|1
    0|0
  • herşeyin bir zorluğu vardır, kolay birşey yoktur. zorluklarla mücadele eden rahatınada ulaşmış demektir.

0|1
    0|0
  • Okumak çok daha kolay çünkü hazır para gelir bir dönemde sadece 1 ay ders çalışılır geriye kalan zaman tamamen eğlence ve gezmeden oluşur oysa iş hayatı sabah mesai akşam yorgun olarak işten çık sadece hafta sonun vardır zaman geçirebileceğin

0|1
    0|0
  • Çalışmak

0|1
    0|0
  • Okumak daha zor sanırım.

0|1
    0|0
  • Okumak knk

0|1
    0|0
  • Çalışmak çok daha zor, ilk başta iyi okumak lazım,

0|1
    0|0
  • Çalışmak çok daha zor

0|1
    0|0
  • Emeksiz yemek yok

0|1
    0|0
  • Yaşamak zor

0|1
    0|0
  • Okumakk

0|1
    0|0
  • İkisi de zor mücadeleye devam

0|1
    0|0
  • Çalışmak zor bence. çünkü fiziksel yorgunluk getiriyor ister istemez ama okurken beynin yoruluyor.

0|1
    0|0
  • En iyisi çalışmak üstadım.

0|1
    0|0
  • okurken çalışmak

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...